Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

Gekko Moria arcında gördüğüm o mor renkli, güçlü ve keskin gözüken şimdi Marimonun kaybettiği kılıç.

Bir de suşi demeseler iyi olacak.

Siteye ilk geldiğimde adım Rob Lucciydi.
Manasını hepiniz biliyorsunuz ama işin hikayesi şöyle başladı. Ben bu karakteri ciddi manada sevmezdim. Her ne kadar denizci süpernova tarzı birşey görsemde..
Eskiden warcraft 3 oynardık topluca arkadaşlarla, orda bleach vs one piece adlı bir map vardı bilenler bilir. Çok hoşuma gitmişti Rob Lucci ordan sevmeye başladım.
Sonra zaman geçti Kaidounun sağ kolu daha belli değil. King olacak adı hakkında teoriler dönüyor. Dedim güzel isim ya bari o olsun :D böyle boş beleş bir manası var

Siteye ilk geldiğimde adım Rob Lucciydi.
Manasını hepiniz biliyorsunuz ama işin hikayesi şöyle başladı. Ben bu karakteri ciddi manada sevmezdim. Her ne kadar denizci süpernova tarzı birşey görsemde..
Eskiden warcraft 3 oynardık topluca arkadaşlarla, orda bleach vs one piece adlı bir map vardı bilenler bilir. Çok hoşuma gitmişti Rob Lucci ordan sevmeye başladım.
Sonra zaman geçti Kaidounun sağ kolu daha belli değil. King olacak adı hakkında teoriler dönüyor. Dedim güzel isim ya bari o olsun :D böyle boş beleş bir manası var
Evet o oyunu çok severdim hatta bir versiyonunda akainu ve shirohige bile vardı grafikler gerçekten çok profesyoneldi. deprem ve dai funka gibi saldırılar özellikle. dota 2 de varmı şimdi bakıcam

Simgesi Ag, Atom numarası 47, atom ağırlığı 107,87 gr, erime noktası 961,9 °C, kaynama noktası 1950 °C, özgül ağırlığı da 10,5 g/cm³, parlak beyaz metalik element.

Bir de soyadım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık