Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

Evet o oyunu çok severdim hatta bir versiyonunda akainu ve shirohige bile vardı grafikler gerçekten çok profesyoneldi. deprem ve dai funka gibi saldırılar özellikle. dota 2 de varmı şimdi bakıcam
Dota 2de var ama aynı tadı vermiyor. Yamamoto çok optu :D Dotadan sonraki en güzel mapti belkide

Aslında doğrusu Fejügoth ama dalga geçilebilir diye Fejugod yaptım. Benim uydurduğum bir dilde "ilk ölümsüz" demek.

Önceki nickim de Psyclops' tu. O da psycho ve cyclops kelimelerinin birleşimi.

Vakti zamanında bazen günde üç pakete varana kadar sigara içerdim. O zamanlar CS, Half-Life tarzı bilimum oyunu oynarken Revoque nickini kullanırdım. Arkadaşlar da bana çok sigara içtiğim için Smoker derdi. Eskisinden sıkılınca Smoker nickini kullanmaya başladım. 2009'da burayı bulunca Smoker ismiyle üye oldum. Profilimde de Luffy ve Usopp vardı. O zamana kadar One Piece'i Japonca takip ettiğim için belli başlı karakterler hariç hiçbirinin adını bilmiyordum. Siteden bir üye "Nickin Smoker, neden onun resmini koymuyorsun?" diye sorunca böyle bir karakterin varlığını öğrendim. Karakteri de beğenince öyle kaldı yıllardır.

Diğer forumlarda ve bilimum oyinlarda kullandığım nick çok daha farklı.Birada ise one piece ile ilgili bir nick almak için fanı olduğum karakteri seçtim.

Buradaki ilk nickimi yazayım bkz: xagrext belki yeniler bilmez. Neyse lol da xerath diye bir karakter var her zaman ismini çok beğenmişimdir. Birde zamanında knight online da XagoK diye bir gm vardı onun da nickini çok beğenirdim. Dedim ben de kendime güzel bir nick uyduram. Biraz ikisinin kombini değişik bir şey çıkardım ortaya. Olay budur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık