Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

KorsanFan Üye Adlarının Anlamları

+1 @Çörekçioğlu Luffy Organik bal işine falan da girersen efsane olur. :D
Tabi tabi :D Tam konsept isimleri bunlar.

Her ne kadar yeni bir Nickname kullanmaya başlasam da burada değiştirmedim. Benim nick'in pek bir manası yok aslında, 2006'da o zamanın revaçta forumlarından gecce.org'a kayıt olurken kuzenimin önerisiyle almıştım. Onun nicki Alfa27 (Gaziantep plakası :D ) idi. Bana da Alfamert olsun seninki de demişti olaaar demiştim.

Sonra tabi yıllar sonra 'Alfa erkek' kavramı İnsanların diline düştü. Millet şimdi ondan mı öyle ismi ? diye düşünebilir. Değil. Alfa erkek ne zaten abv kurt muyuz biz.

Tabi tabi :D Tam konsept isimleri bunlar.

Her ne kadar yeni bir Nickname kullanmaya başlasam da burada değiştirmedim. Benim nick'in pek bir manası yok aslında, 2006'da o zamanın revaçta forumlarından gecce.org'a kayıt olurken kuzenimin önerisiyle almıştım. Onun nicki Alfa27 (Gaziantep plakası :D ) idi. Bana da Alfamert olsun seninki de demişti olaaar demiştim.

Sonra tabi yıllar sonra 'Alfa erkek' kavramı İnsanların diline düştü. Millet şimdi ondan mı öyle ismi ? diye düşünebilir. Değil. Alfa erkek ne zaten abv kurt muyuz biz.

Kahkaha attım ya. La troysi nerden geldi aklına. Onu açıklasana. Biz counter oynarken mafya, öldürücü, katil, suikastçi, keskin nişancı, polat alemdar ve bunların ingilizce versiyonlarını falan yapardık.

Troysi insanın birden aklına nasıl gelir? Troy'dan falan mı geliyor acaba?

Sen millete alıntı yapacağına kullandığın 100 nickin hepsinin açıklamasını yap bakayım!!! Hepsini bekliyorum.
Ilk Dorobo Nekoydu oda Naminin lakabı sonra Wataame Daisukiydi oda Chopperin lakabı en uzun bunları kullandım. Ara ara gene değişti ama bir anlam yoktu onlarda... Sonra bir tane üyelik açmıştım Nanoydu o anlamı yoktu sallamıştım. Bu hesap da ilk NALAKAYDI bu da anlamsız. Sonra Jiso yaptım. Bu da müzik grubundan bi kızın adı. :D

Ilk Dorobo Nekoydu oda Naminin lakabı sonra Wataame Daisukiydi oda Chopperin lakabı en uzun bunları kullandım. Ara ara gene değişti ama bir anlam yoktu onlarda... Sonra bir tane üyelik açmıştım Nanoydu o anlamı yoktu sallamıştım. Bu hesap da ilk NALAKAYDI bu da anlamsız. Sonra Jiso yaptım. Bu da müzik grubundan bi kızın adı. :D
Aa nano sen miydin ya :S hiç anlamamıştım he, genel tartışmada falan da o kadar tartıştık falan.

Bildiğin Arcadia işte. Periler diyarı cennet bahçesi vs tonla anlamı var. Bunun da ötesinde bir Yoko Kanno şarkısı, şaheseri yeri en ayrı olanlardan.

Not: Arcadia fansubla en ufak alakam yoktur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık