Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kitap Tavsiye

Balon. Zaten bu Japonlar hep balon.
Kazuo İshiguro'yu beğeniyorum ben şahsen. :bilmem:

Boş adam. Vasat bir yazar. Her kitabına sevişme koymadan rahat edemiyor zaten. Hatta bana kalırsa tüm kitaplarındaki tek amaç seks sahnelerini yazabilmek için kurgu oluşturmak.
Yazarın nesini beğenmedin reyiz? Ben okumadım ama hep olumlu şeyler duyfum onunla ilgili. Okuma listeme 2 kitabı var bu yüzden.

Üye silindi 1004

Boş adam. Vasat bir yazar. Her kitabına sevişme koymadan rahat edemiyor zaten. Hatta bana kalırsa tüm kitaplarındaki tek amaç seks sahnelerini yazabilmek için kurgu oluşturmak.

@Koca Ana yeteri kadar gömdüm mü?
Şeyi unutmuşsun üstadım.. Ha intihar meyilli kadınları unutmusşun. Problemli dengesiz kadınlar olmadan yapamıyor. Herhalde hayatına giren kadınlar hep öyleymiş.

Ben senin bu düşüncelerini Milan Kundera için derdim.

Ayrıca bu aralar fazla görünmüyorsun, hayırdır?
Kunduracıyı okumadım.

Bilmiyorum, siteye girmemle çıkmam bir oluyor.
Yazarın nesini beğenmedin reyiz? Ben okumadım ama hep olumlu şeyler duyfum onunla ilgili. Okuma listeme 2 kitabı var bu yüzden.
Derdi karakter seviştirmek, kurgusu da zayıf. Roman dünyasının Mashima'sı gibi bir şey. :oleyo2:
Şeyi unutmuşsun üstadım.. Ha intihar meyilli kadınları unutmusşun. Problemli dengesiz kadınlar olmadan yapamıyor. Herhalde hayatına giren kadınlar hep öyleymiş.
Hah. Şimdi oldu. Eyvallah.
Var mıdır burada Lovecraftçı birileri?
Bir kitabını okudum ama aşırı abartılı buldum betimlemelerini ve bana geçmedi hiç dünyası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık