Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katılmalı kesinlikle. Tayfanın ilk başta en güçlü 2. veya 3. üyesi olacağını düşünüyorum. Seri sonunda WBnin 5 numaralı balıkadamı gibi bir şey olur. Franky Robin falan geçebilirler bunu.
Aynı olay ilk Robin katılıncada olmuştu. İlk başta en güçlü kişiydi Luffyden sonra. Zamanla Sanji Zoro geride bıraktılar.
Tüm Yonkouların (gösterilen) 3 tane çok sağlam adamı oluyor. Ben bu üçlünün Sanji,Zoro ve Franky olacağı düşüncesindeyim. Oda bunu bozmaz zamanla bu 3 elemn Jimbeiyi geride bırakır.
Franky Jinbe'yi geçemez. Eğer gelirse Jinbe de gelişmeye başlar. Sabit kalmaz.

Katilmali.
Tayfada herkesin az cok bir görevi var fakat kim boşta ise dümenin başina geçiyor bir kere en kolayindan bu olay çözülecek. Ek olarak tecrübe ve bilgi var ne var ne yok adam herşeyi biliyor gibi büyük güçlerle ilgili.
Çok ciddi gibi laflar edilmiş. Robin nasildi geldiginde veya Zoro da ayni sekilde. Law bile değişti ittifağa katildiğindan buyana o da değişecek tayfaya alişacak.
Trio bozulacak falan denilmiş ödüle göre bakarsak trio zaten bozuldu Jimbei gelirse de trio falan kalmiyor zaten ortada.
Tayfada en gelişme gösterecek karakter zaten belli Luffy,Zoro,Sanji ve Usopp bu adamlar kopup gidecek bir yerden sonra jinbe yaşi gelmiş adam Luffyler 3 gelisiyorsa o 1 veya 2 gelisir taş catlasin.
Yani kimse dert etmesin güç dengesi bozulacak diye. Görünen kisimda zaten bozuldu sadece düzelecek ama zamanla.

Jinbei katılsın bence de. Tayfaya ağırlık katar. İsmi de ağır bir karakter. Luffy'e biat etmiş eski bir Shichi. Luffy için söyledikleri olsun bence bu adam her türlü yararlı olur. Luffy'i de satmaz. O sözleri şu ana kadar tayfadan kimse söylemedi bile.:D

Jinbei katılsın bence de. Tayfaya ağırlık katar. İsmi de ağır bir karakter. Luffy'e biat etmiş eski bir Shichi. Luffy için söyledikleri olsun bence bu adam her türlü yararlı olur. Luffy'i de satmaz. O sözleri şu ana kadar tayfadan kimse söylemedi bile.:D
Tayfayi 5 dk da sattin he:D
Tayfada herkes luffy ile ilgili efsane şeyler söylemiştir. :)

Ne satması? Evet onlar da söyledi. Ama Jinbei'nin söyledikleri gibi değil. Tayfada ki kimsenin Luffy'nin dünyayı değiştirecek biri olduğunu söylemedi.
Brook söyledi. :)

Jinbe söylüyor tamam da ayni seyi herkes söylese tadi kalmaz zaten herkesden farkli seyler duyuyoruz.

Zoro:Luffy korsanlar krali olacak adamdir diyor. Ek olarak hedeflerime ulasabilmek icin o adama söz verdim her zamankinden daha güçlu olacagima gibi laflar ediyordu tam olarak hatirlamiyorum.

Usopo'un vardi tayfayi terk edip savaştikdan sonra geri dondugunde soyledigi seyler.

Naminin var. Onlar benim en fazla ihtiyac duydugum zamanda ortaya ciktilar falan diye devam ediyor.

Chopper. Herkesin bana canavar olarak baktigi zaman o beni doktoru olatak gordu beni oldugum gibi kabul etti bu yuzden daha guclu olmaliyim gibi buna benzer bir seydi.

Robinin var.

Herkesin var yani luffy hakkinda soyledigi guzel seyler. Onlar gecmiste kaldi diye hemen unutmusuz :(

Son 5 chapterı okumadım ama katılmasın.Tayfaya oranla fazla ciddi ve itici.Müttefik kalsın.Savaş çıkınca gelsin 3-5 adam dövsün yeter.

Tayfada balık adam ırkından biri olmadan Luffy dünyaya nasıl özgürlük getirsin.Tatmin etmez olmalı.Monster trio zoro jinbei ve sanji olucak öyle anılıcaklar.Luffy de yonkou

Direk olarak tayfaya katılacak bence. Görevi ise dümenci:
Sonraki sayfada Nami bu işte çok kötüsün diyip Brook'u dümene geçiriyor. Genelde Franky ilgilense de önemli bir pozisyon, ayrı biri hak ediyor.

Bence ceaser varken jimbeiye düşmez tayfaya katılmak. Yani ceaser daha gerekli. Sonuçta vegapunk ile kapışacak bilim adamı lazım tayfaya. Bir de logia. Hem ceaserın gidecek yeri de kalmadı artık. Tek şansı tayfa gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık