Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Jinbe Tayfaya Katılmalı Mı?

Jinbei Tayfaya Katılmalı Mı.?

• Katılsın

Kullanılan: 217 76.1%
  • Katılmasın

Kullanılan: 68 23.9%

• Kullanılan toplam oy
    285
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence ceaser varken jimbeiye düşmez tayfaya katılmak. Yani ceaser daha gerekli. Sonuçta vegapunk ile kapışacak bilim adamı lazım tayfaya. Bir de logia. Hem ceaserın gidecek yeri de kalmadı artık. Tek şansı tayfa gibi geliyor bana.
Tek yer mi var? İkisi bir gelse sığamayacaklar mı Sunny'ye ? İkiside gelebilir.

Tek yer mi var? İkisi bir gelse sığamayacaklar mı Sunny'ye ? İkiside gelebilir.
Daha önce hiç böyle bir şey olmadı hep tek tek geldiler. Şimdi bunun bozulacağını pek sanmıyorum. Ayrıca tayfa 10 kişi olacak hikayesi vardı ya. Luffy en başta söylemişti. On kişi yeter diye. O yüzden iki kişi katılmaz bence. O yüzden oyum ceaser dan yana.

Daha önce hiç böyle bir şey olmadı hep tek tek geldiler. Şimdi bunun bozulacağını pek sanmıyorum. Ayrıca tayfa 10 kişi olacak hikayesi vardı ya. Luffy en başta söylemişti. On kişi yeter diye. O yüzden iki kişi katılmaz bence. O yüzden oyum ceaser dan yana.
Kanun değil ki bu. Hem Luffy en az 10 kişi diyor. Ve kendisini kattığını hiç sanmıyorum. Ki katsa ve 10 kişi olsak yeter dese bile bu kanun değil dediğim gibi.
Gelsin. Biri gelecekse o gelsin ya. :/
+1 :good:

Direk olarak tayfaya katılacak bence. Görevi ise dümenci:
Sonraki sayfada Nami bu işte çok kötüsün diyip Brook'u dümene geçiriyor. Genelde Franky ilgilense de önemli bir pozisyon, ayrı biri hak ediyor.
Arkadaş gerekli yerlerin sayfalarını atmış. Nami'nin dümen konusunda tayfadakilere sövdüğü bölümün hemen sonunda Jinbei'nin ortaya çıkması da manidar. Mangaka net bir şekilde mesajı vermiş. Yok gelecek mi gelmeyecek mi, bunlar işin biraz da aksiyon kısmı.

Evet, gelmeli. Caesar ve Carrot da öyle. Tek başına tayfaya girerse bizimkilerin yanında imam emeklisi dedem gibi durma ihtimali de var ama tayfadaki komik kişi sayısı da artarsa Jinbei'nin ciddiyeti arada erir gider.

carrot sadece misafir her arcta bir kaç misafir ağırlıyorlar zaten onu tayfaya düşünmenizi anlıyorum tabi ama bence chopper varken minke gerek yok o kontejanı kullandık :) Bu arada Cesar ve Jinbei beraber gelse de fena olmaz bence ciddiyet kısmınıda dengelerler işte :sapkali:

Katilmali.
Tayfada herkesin az cok bir görevi var fakat kim boşta ise dümenin başina geçiyor bir kere en kolayindan bu olay çözülecek. Ek olarak tecrübe ve bilgi var ne var ne yok adam herşeyi biliyor gibi büyük güçlerle ilgili.
Çok ciddi gibi laflar edilmiş. Robin nasildi geldiginde veya Zoro da ayni sekilde. Law bile değişti ittifağa katildiğindan buyana o da değişecek tayfaya alişacak.
Trio bozulacak falan denilmiş ödüle göre bakarsak trio zaten bozuldu Jimbei gelirse de trio falan kalmiyor zaten ortada.
Tayfada en gelişme gösterecek karakter zaten belli Luffy,Zoro,Sanji ve Usopp bu adamlar kopup gidecek bir yerden sonra jinbe yaşi gelmiş adam Luffyler 3 gelisiyorsa o 1 veya 2 gelisir taş catlasin.
Yani kimse dert etmesin güç dengesi bozulacak diye. Görünen kisimda zaten bozuldu sadece düzelecek ama zamanla.
Ödüle bakınca zaten Sanji hiçbir zaman trioda olmadı. :)
GL'de ilk üçte Robin vardı, Yeni Dünya'da onun yerine Usopp geçti. :gamyon:

Anket de yeniden yapılmış galiba. Oyumu kullanayım bari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık