Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 275 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    330
Ben de bundan bahsediyorum. Sonuç olarak aralarında öyle büyük bir fark falan yok. Fark koyduğuna dair hiçbir sahne, veri yok. Benim yazdığım gibi de olabilir, ki bence öyle.
Senin verdiğin örnekten gideyim. Garp, meyve yese herkesten güçlü olurdu, diyorsun değil mi? Peki, neden yemiyor? Denizciler en güçlü meyveleri bulabiliyorlar. Yeseydi bir tane de, Roger'in peşinde o kadar koşmasaydı boşuna. Bu seride öyle ya da böyle bir güç dengesi var. Bu yüzden Garp meyve yiyerek güçlenmeyecek. Bu yüzden Fujitora, meyveyi yedikten sonra Akainu ile aynı seviyenin adamı oldu. Ona fark falan atmadı. Seri sonunda olur da Akainu'yu yener ve koltuğuna oturursa, bu tıpkı Akainu vs Aokiji gibi olur. Öyle ezme falan olmaz. Böyle bir vs de olmaz ya, örnek olsun diye dedim.
Kalınlaştırdığım iki yer arasındaki çeliştiyi fark edersin umarım.
Adam yemek istemiyordur. Yüzmeyi seviyordur alla alla :D Zoro da yemiyor. Fujinin güçte fark atmış olduğunu göstermesine gerek yok. Adam denkken meyve yediyse daha güçlü hale gelmiştir. Zaten aşırı bir fark atamaz. Ben en güçlü amiraldir dedim sadece.

Adam yemek istemiyordur. Yüzmeyi seviyordur alla alla :D Zoro da yemiyor. Fujinin güçte fark atmış olduğunu göstermesine gerek yok. Adam denkken meyve yediyse daha güçlü hale gelmiştir. Zaten aşırı bir fark atamaz. Ben en güçlü amiraldir dedim sadece. Akainu 100 ise fuji 110 falandır.
Bu mangakanın ayarladığı güç dengesi. Zoro şu an meyve yiyerek Luffy'i aşamaz. Luffy de başka bir şekilde güçlenir ve denge yine aynı kalır. Demek istediğim bu.
İlk başta denk olduklarına dair elimizde bir veri yok. Sıkıntı burada. Neyse, Fujitora'yı daha güçlü görüyor olabilirsin, bu konuda sorunum yok. Ben sadece bunun kanıtlı olmadığını söylüyorum. :good:

Akainu 100 ise Fuji 110'dur. Bilin bakalım ne farkıyla? Evet kılıç farkıyla. Sonuçta Zoro'nun rakibi olma ihtimali var.

Elinde kılıç var ondandır :)
Meyvesizken 2 yıl önce amiral oluyor. Kafamızdan sallamadık. Mankaga meyvesiz iken amirallik vermiş ben ne yapayım. 2 yıl kadar sonra meyve yiyor. Dresrosada test ediyor. İşinize gelmedi tabi. Mangayı okumak yerine sadece resimlerine mi bakıyorsunuz nedir :)

@Miyata Ichirou

@Çörekçioğlu Luffy

Sen diyorsun ki 2 yıl önce meyve yiyip amiral olmuş olup ilk defa dresrosada kullanmış olabilir. E bu daha kötü. Adam meyve kullanmadan da amirallik gücü göstermiş olur :D ki dediğin şeyin de hiç bir mantığı yok. Adam yer yerde meyveyi deneyip duruyor belli ki yeni yemiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık