Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Fark etmez ki. Meyveyi ne zaman yediklerini bilmiyoruz. İlk amiral olduklarında da yemiş olabilirler. Ya da Fuji göreve gönderilirken de yemiş olabilir. Ama sonuç olarak bize amiral diye sunulduğu zaman meyveli hali. Yani ''Bu adam meyvesiz amiral olmuş. Meyve yediğinde amirallikte seviye atladı'' gibi bir mantık doğru değil.
Fark eder. Meyveyi ne zaman yediğini tam olarak bilmiyoruz ama yeni yediği belli. Alışmaya çalışıyor.
Mantık olarak baktığında Fujitora'nın meyvesiz amiral olması, üstüne meyve yemesi onu daha güçlü yapar. Ancak burada maalesef bu mantığın çalışacağını sanmıyorum. Mantık doğru ama bu konuda Oda mantıklı davranmayacaktır. İki amiral arasında çok fazla güç farkı olmaz. Hepsi hemen hemen eşittir.

Fark etmez ki. Meyveyi ne zaman yediklerini bilmiyoruz. İlk amiral olduklarında da yemiş olabilirler. Ya da Fuji göreve gönderilirken de yemiş olabilir. Ama sonuç olarak bize amiral diye sunulduğu zaman meyveli hali. Yani ''Bu adam meyvesiz amiral olmuş. Meyve yediğinde amirallikte seviye atladı'' gibi bir mantık doğru değil.
İlk amiral olduğunda yemediği kesin. Adam meyveyi test ediyor. Yeni yediği belli zaten. 2 yıldır da amiral. Adam 2 yıl önce de amiraldi meyveliyken de amiral. Alla alla. Son derece basit bir mantık. Ayrıca meyvesiz amiral gücünde olan adam meyve yerse tabiki amiral+ olur. Garp meyvesizken yesin meyveyi WB'yi indirir ortada da roger denen biri kalmazdı.

Öyle bir şey olamaz çok mantıksız geliyor bana. Fuji zaten sağlam ve koskoca adam eğitime ihtiyacı mı olur bu saatten sonra?. Bir de bu adam Amiral. Saka buna hocalık mı yaptı yani? Olamaz öyle bir şey. Benim dediğim gibi olay bence diğer türlüsü anlamsız geliyor bana.
Koskoca adamın eğitime ihtiyacı olmayacak mı? Büyük olan kişiler egitim alamiyor cikiyor bu mesajinla?

Ryu da tanıtıldığında yedi o zaman? Amiral yapmışlar ama meyveyi Levely Ark'a bırakmışlar? :) Adamın meyveyi ilk deneme şansı yakalaması, bu meyveyi yeni yediği anlamına gelmez kısaca.
Evet, 2 yıldır bekliyor test etmek için haklısın. Saboya bakman yeterli. Yer yemez antremanlara başlıyor. Luffy de öyle. Kaku da hemen kullanıyor. Sen gelmişsin 2 yıldır bekliyor şimdi test ediyordur diyorsun. Yav sen şuna ben kabullenemedim bu adamın amiral+ gücünde olduğuna de de konu kapansın. İyi geceler sana.

Koskoca adamın eğitime ihtiyacı olmayacak mı? Büyük olan kişiler egitim alamiyor cikiyor bu mesajinla?
Orada güç eğitiminden bahsetmiyor. Bilgilendirmeden bahsediyor. Zorunlu askerlik ile amiral olmuş. Amiral nedir ne iş yapar eğitimini almadın mı diyor yani. Askere gittiğinde rütbeleri öğrenmek gibi düşün. Üzerinden aylar yıllar geçti o sahnenin 1 Allah'ın kulu senin anladığın gibi anlamadı. Öyle anlasak bol bol zamanında tartışırdık.

Fark eder. Meyveyi ne zaman yediğini tam olarak bilmiyoruz ama yeni yediği belli. Alışmaya çalışıyor.
Mantık olarak baktığında Fujitora'nın meyvesiz amiral olması, üstüne meyve yemesi onu daha güçlü yapar. Ancak burada maalesef bu mantığın çalışacağını sanmıyorum. Mantık doğru ama bu konuda Oda mantıklı davranmayacaktır. İki amiral arasında çok fazla güç farklı olmaz. Hepsi hemen hemen eşittir.
Ben de buna gelmeye çalışıyorum zaten.

Meyveyi ilk kez test etmesi yeni yediği anlamına gelmez. Orada bir sürü ihtimal var. İlk kez denemeye değecek durum yaşamış olabilir. Ya da Dof'un ''Filo Amirali seni eğitmedi/anlatmadı mı'' sözünden yola çıkarsak meyveyi yiyip ondan sonra belli bir süre bir yerde takılmış olabilir vs.vs.

Ama sonuç olarak bu adam şu anki haliyle amiral. Öyle meyvesiz hali amiraldi, şimdi uçmuştur durumu yok yani. Kaldı ki iki amiral illa eşit olacak diye kural da yok. Saka-Kuzan da gördük bunu. En güçlü amiraldir deseniz anlarım da o mantıktan yola çıkıp amiral üstü bir yere konmaz.

İlk amiral olduğunda yemediği kesin. Adam meyveyi test ediyor. Yeni yediği belli zaten. 2 yıldır da amiral. Adam 2 yıl önce de amiraldi meyveliyken de amiral. Alla alla. Son derece basit bir mantık. Ayrıca meyvesiz amiral gücünde olan adam meyve yerse tabiki amiral+ olur. Garp meyvesizken yesin meyveyi WB'yi indirir ortada da roger denen biri kalmazdı.
O zaman Garp'ın eline kılıç versek, en güçlü kılıç ustası olur mu?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık