Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Issho

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 83.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 55 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    329
Güç derken. Yani sen Saka, Fuji'yi eğitti demedin mi? Öyle bir şey olamaz bence. Burada bahsettiği ben Schi'yim bana saldırmaman lazım beni korumalısın gibi bir serzeniş yapıyor Dof.
Ben Saka Fuji'yi güç açısından eğitti dedim. Doflamingo bundan bahsediyor. Ilk önce gelen meteorla Law ve Doflamingo şasıriyor ve hata Cc "Imkansiz boyle bir sey diyor". Yani orda Meteor'u nasıl indirdi oraya diye şaşirıliyor.

Ben açikça öyle düşünmüyorum.

Ben Saka Fuji'yi güç açısından eğitti dedim. Doflamingo bundan bahsediyor. Ilk önce gelen meteorla Law ve Doflamingo şasıriyor ve hata Cc "Imkansiz boyle bir sey diyor". Yani orda Meteor'u nasıl indirdi oraya diye şaşirıliyor.

Ben açikça öyle düşünmüyorum.
Öyle bir şey olamaz çok mantıksız geliyor bana. Fuji zaten sağlam ve koskoca adam eğitime ihtiyacı mı olur bu saatten sonra?. Bir de bu adam Amiral. Saka buna hocalık mı yaptı yani? Olamaz öyle bir şey. Benim dediğim gibi olay bence diğer türlüsü anlamsız geliyor bana.

Bize tanıtıldığı değil, amiral olduğu tarihi söylüyor sanırım. 2 yıl önceki alımlar sırasında amiral olmuş.
Fark etmez ki. Meyveyi ne zaman yediklerini bilmiyoruz. İlk amiral olduklarında da yemiş olabilirler. Ya da Fuji göreve gönderilirken de yemiş olabilir. Ama sonuç olarak bize amiral diye sunulduğu zaman meyveli hali. Yani ''Bu adam meyvesiz amiral olmuş. Meyve yediğinde amirallikte seviye atladı'' gibi bir mantık doğru değil.

Öyle bir şey olamaz çok mantıksız geliyor bana. Fuji zaten sağlam ve koskoca adam eğitime ihtiyacı mı olur bu saatten sonra?. Bir de bu adam Amiral. Saka buna hocalık mı yaptı yani? Olamaz öyle bir şey. Benim dediğim gibi olay bence diğer türlüsü anlamsız geliyor bana.
Bu adam zaten özel olarak denizcilere katılıyordu. Konuşmanın devamında denizcilere yeni katılmış olabilirim, ama bir shicibukai olarak yapman gerekenleri yapmıyorsun tarzı bir şey diyordu. Fujitora sadece denizci eğitimi ve kuralları öğrendi. Dediğin gibi güç olarak Sakazuki bu adama ne öğretebilir ki. :D

Bu adam zaten özel olarak denizcilere katılıyordu. Konuşmanın devamında zaten denizcilere yeni katılmış olabilirim, ama bir shicibukai olarak yapman gerekenleri yapmıyorsun tarzı bir şey diyordu. Fujitora sadece denizci eğitimi ve kuralları öğrendi. Dediğin gibi güç olarak Sakazuki bu adama ne öğretebilir ki. :D
Nasıl kafa karpuz gibi ikiye ayrılır meselâ :)

Bu adam zaten özel olarak denizcilere katılıyordu. Konuşmanın devamında zaten denizcilere yeni katılmış olabilirim, ama bir shicibukai olarak yapman gerekenleri yapmıyorsun tarzı bir şey diyordu. Fujitora sadece denizci eğitimi ve kuralları öğrendi. Dediğin gibi güç olarak Sakazuki bu adama ne öğretebilir ki. :D
Yani aynen öyle. Orada Dof'a da saldırdı o da sinirlendi işte bana saldırmaman gerek diye :D Yoksa koskoca adam bir de eğitim mi alacak :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık