Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 olmadan Luffy resmen çöp. Yazık, cidden varlık gösteremezmiş hiç o tekniği bulmasa.

Zoro bile daha güçlüdür o halinden.

G4 olmadan Luffy resmen çöp. Yazık, cidden varlık gösteremezmiş hiç o tekniği bulmasa.

Zoro bile daha güçlüdür o halinden.
Zoro'nun fiziksel gelişimi Luffy'den çok daha iyi olduğu için adam Doğu Mavi tekniği ile bile dağ gibi adamı kesebiliyor ya da önceki tekniklerini geliştirerek tekrar kullanabiliyor. Daha da önemlisi bundan sonuç alabiliyor. Luffy gibi vurunca rakip, "daha yok mu" diyemiyor. Luffy'nin sıkıntısı bu. Tamamen meyveye bağımlı bir karakter. Umutsuz vaka işte..

Zoro'nun fiziksel gelişimi Luffy'den çok daha iyi olduğu için adam Doğu Mavi tekniği ile bile dağ gibi adamı kesebiliyor ya da önceki tekniklerini geliştirerek tekrar kullanabiliyor. Daha da önemlisi bundan sonuç alabiliyor. Luffy gibi vurunca rakip, "daha yok mu" diyemiyor. Luffy'nin sıkıntısı bu. Tamamen meyveye bağımlı bir karakter. Umutsuz vaka işte..
Yav sonra da Pica diyince "Bu Pica size ne etti? :(" diyorsun. :/ Yazmayayım dedim ama duramadım gene. Bana o arc'ta Zoro'nun yapıp da Luffy'nin yapamayacağı hiçbir şeyi gösteremezsin. Dağ gibi adam mı kesti? Öbürü de dağ gibi adamın kelleyi uçurdu mesele buysa. Alt taraflara vursa bu sefer de tüm vücudu dağılacaktı. Al sana g3 al sana eski mod.

Yav sonra da Pica diyince "Bu Pica size ne etti? :(" diyorsun. :/ Yazmayayım dedim ama duramadım gene. Bana o arc'ta Zoro'nun yapıp da Luffy'nin yapamayacağı hiçbir şeyi gösteremezsin. Dağ gibi adam mı kesti? Öbürü de dağ gibi adamın kelleyi uçurdu mesele buysa. Alt taraflara vursa bu sefer de tüm vücudu dağılacaktı. Al sana g3 al sana eski mod.
Luffy Pica'yı yenmek için g4'e ihtiyaç duyar öyle deme. Adamın karada G3 Gatling yaptığını görmedik hala daha savunuluyor.

Bu arada Oda da bu işi oldu bittiye getiriyor. Luffy neden g3 gatling yapmadı Katakuri'ye karşı? Katakuri Luffy'den büyük elephant oluşturabilir ama Luffy gibi gatling yapamaz. Hey gidi Oda.

Harbi bu adam neden g3 gatling kullanmıyor? :D

Luffy'nin dağıttığı yer Pica'nın kafası. Yani golemin 200'de 1'ine falan tekabül ediyordur herhalde. Ee sen daha 200'de 1'lik şey için g3 açıyorsan o g3 golemin hepsini parçalayamaz derim ben gayet :bilmem:

Px'i bile g2+haki kullandı bu çocuk. Aynı Px'e Sanji bile haki kullanmadı. Daha ne diyim. Sanji diyorum :) Px'i saf güçle teklemesini beklerdim ben Luffy'den. O yüzden diyorum fiziksel gelişimi az diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık