Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birisi kardeşi için ölebilecek biri diğeri de kardeş mardeş demeden öldürecek biri. Çok büyük bir çelişki.:D
Hain Roci ne kardeşlik yapmış. Hem zıt taraflardan 2 yıldız seçmişim işte ne güzel.
Ah canım kıyamam nasıl da zoruna gitmiş olacak ki üfürmüş de üfürmüş. :D İyi en azından son haftalardaki suni Luffy fanlığını da bırakırsın artık. :artiz:
Ben Lufy'yi eskiden severdim. Op'ye başlarken sevmeyen var mı? Objektif yaklaştım. Küçükken bazı arkadaşlar çok jelibon yemişler, bunlat hep onun etkisi.

Şeyi anlamaya çalışıyorum, Cracker ile kapıştıktan sonra ordudan dayak yiyor, sonra kolunu bacağını koparmaya çalışıyor falan. Sonra bi gün dinleniyor, duş alıyor, süt içiyor dişi çıkıyor vs. Kesin tam gücünde şu an Luffy duruma bakarsak xD Çünkü süt içti dişi çıktı.

Şeyi anlamaya çalışıyorum, Cracker ile kapıştıktan sonra ordudan dayak yiyor, sonra kolunu bacağını koparmaya çalışıyor falan. Sonra bi gün dinleniyor, duş alıyor, süt içiyor dişi çıkıyor vs. Kesin tam gücünde şu an Luffy duruma bakarsak xD Çünkü süt içti dişi çıktı.
Dinlenme 2.30 saat felan uyuyor bir gün değil. Zaten Jinbei diyor. Son 2.30 saat kala Düğünün başlamasına bizimkiler uyuya kalıyor. Jinbei de bırakın uyusunlar diyor çok yoruldular gibisinden. Sonra zaten Luffy'i uykudan uyandırmak için Jinbei iyi bir sarsıyor boğazını sıkıyor kulağına bağırıyor felan.

Dinlenme 2.30 saat felan uyuyor bir gün değil. Zaten Jinbei diyor. Son 2.30 saat kala Düğünün başlamasına bizimkiler uyuya kalıyor. Jinbei de bırakın uyusunlar diyor çok yoruldular gibisinden. Sonra zaten Luffy'i uykudan uyandırmak için Jinbei iyi bir sarsıyor boğazını sıkıyor kulağına bağırıyor felan.
Valla bana tam dinlenmiş bi Luffy gibi göründü. 11 saat dövüşmüş falan da iyi bir duşun yerini hiçbir şey tutmaz Alpa ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık