Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Tutkulu FanSavar

En Tutkulu FanSavar?

• Kullanılan toplam oy
    164
Doğruya doğru @Shakky :sapkali: Ejder beyi konu Sabo ve Dragon olmadığı sürece antil kuntil mesaj atmıyor pek. O yüzden ekledim.

Üstüne alındıysan benim suçum değil :) Senin için yazmamıştım.

Savacak şeyler yazamıyorlar zaten. Birisi kendi türküsünü çığırıyor diye niye susalım ? :)

Orasını bilmem de hiç iyi tespitler ve seçimler yapmamış o kesin :(
%90 demişsin e 1 kişi sensin kalana hitap etmiş oluyon :S Tabi kendinide troll sayıyorsan başka :/

İşte bazı kesim fansavar olarak görebileceği isimlere vermiş oyunu ama çoğu kesim hater'a göre vermiş oyları, ben hater sıfatını yakıştırdığım isimlere verdim en azından :D
Alpamis mesela Doflamingoyu sever avatarınıda kullanır ama Doflamingoda bahsettiğin hater mevzusu içinde. Neyse, konu güzel fazla irdelemek istemiyorum. Konuyu açan üyeyle aram iyi değil bunu daha fazla uzatıp kişisel gözükmesini istemem.

Son düzenleme:
Mihawk Yonko değil denince Hater'sın sen diyorlar. Gülüp geçiyorum zaten. Bir de uzun uzun yazıp kendilerini haklı gören bazı üyeler var. Öyle değişik şeyler işte :gamyon:

@Kensei
Konu haterlıksa orda parantez içinde yazılanların hepsini seven biriyim.
Daha fazla şey yapıpta art niyetli gözükmek istemedim. Biliyorum Alpacan. Ankette trolüde var fanıda var hateride var.
Mesela Aksakallı D. D. eski nickiyle @Mercury Doflamingo hateridir. Sana yazılacağına bu arkadaşa yazılmalıydı.

Konu başlığına bakınca sen ve MW fanlarla harbiden abartmadan haklı bir şekilde tartışıyorsunuz.
Lakin içerik ve anket ise başlıkla birlikte siz ikinizi -'liyor.

Genede güzel konu hakkını vereyim ilk defa gördüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık