Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Tutkulu FanSavar

En Tutkulu FanSavar?

• Kullanılan toplam oy
    164
@Alpamis 'in fansavar ya da antifan olduğunu hiç sanmıyorum.

Adam herhangi bir nefret olmadan , ya da şartlanmadan karakter hakkında yorum yapıyor.

Bir başka örnek MW, Fujitora antifanlığı yapmıyor , sadece bakış açısı farklı.

Adam herhangi bir nefret olmadan , ya da şartlanmadan karakter hakkında yorum yapıyor.
İşte bu yüzden dedim. Şartlanmadan nefret olmadan objektif bir şekilde mantıklı yorumlarıyla yürüyor aksi şekilde fanseverin üstüne gidildiğinde fanlığına değil kişiliğine karşı bir hareket olur diye düşünüyorum. Fansavarda olsan böyle olmalısın bence.

Saçmalamakla muhalefet olmak arasındaki farkı bilmeyen birine antifan ya da fansavar denilmemeli. O kişinin yaptığı fansavar olduğunu düşünüp kendini gaza getirmesinden öte gitmez zira. Yannış yapıyorsunuz; yapmayın :)

Listeye bile alınmamış ama bence @F.M. Dostoyevski @Shakky @RedTeroR @Monkey D. Dragon ve biraz da @Raiden (en mantıklı Luffy fanı) düşüncelerini mantık çerçevesinde savunup karşı tarafa havlu attıran, seriyi ve olayları genel anlamda iyi yorumlayan isimler. @luffysam da son zamanlarda gözüme ilişiyor. Kendisini takıb ediyorum. Onun dışında şu listenin %90'ı bir şeyi körü körüne ve inatla savunan ya da trollemek amaçlı yorum yapan kişilerden oluşuyor.

Son düzenleme:
Saçmalamakla muhalefet olmak arasındaki farkı bilmeyen birine antifan ya da fansavar denilmemeli. O kişinin yaptığı fansavar olduğunu düşünüp kendini gaza getirmesinden öte gitmez zira. Yannış yapıyorsunuz; yapmayın :)

Listeye bile alınmamış ama bence @F.M. Dostoyevski @Shakky @RedTeroR ve biraz da @Raiden (en mantıklı Luffy fanı) düşüncelerini mantık çerçevesinde savunup karşı tarafa havlu attıran, seriyi ve olayları genel anlamda iyi yorumlayan isimler. @luffysam da son zamanlarda gözüme ilişiyor. Kendisini takıb ediyorum. Onun dışında şu listenin %90'ı bir şeyi körü körüne ve inatla savunan ya da trollemek amaçlı yorum yapan kişilerden oluşuyor.
Kalbimi kırıyorsun :S

Listeye bile alınmamış ama bence @F.M. Dostoyevski @Shakky @RedTeroR @Monkey D. Dragon ve biraz da @Raiden (en mantıklı Luffy fanı) düşüncelerini mantık çerçevesinde savunup karşı tarafa havlu attıran, seriyi ve olayları genel anlamda iyi yorumlayan isimler. @luffysam da son zamanlarda gözüme ilişiyor. Kendisini takıb ediyorum. Onun dışında şu listenin %90'ı bir şeyi körü körüne ve inatla savunan ya da trollemek amaçlı yorum yapan kişilerden oluşuyor.
Konuyu açan üyeden kaynaklanıyor birazda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık