Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Tutkulu FanSavar

En Tutkulu FanSavar?

• Kullanılan toplam oy
    164
Konuyu açan üyeden kaynaklanıyor birazda.
Konuyu açan arkadaş fansavar'dan ziyade hater demek istedi de tepki göreceğinden bu şekilde sempatikleştirmiş. Yoksa ben de dahil oy veren kitlenin çoğu "hater" sıfatına göre veriyor. Yani fansavar gibi objektiflik içeren bir tanıma uygun isimler değil, "hater" gibi son derece sığ düşünen ve nefret içeren isimler ağır basıyor listede.

Konuyu açan arkadaş fansavar'dan ziyade hater demek istedi de tepki göreceğinden bu şekilde sempatikleştirmiş. Yoksa ben de dahil oy veren kitlenin çoğu "hater" sıfatına göre veriyor. Yani fansavar gibi objektiflik içeren bir tanıma uygun isimler değil, "hater" gibi son derece sığ düşünen ve nefret içeren isimler ağır basıyor listede.
İşte bu sebepten 2-3 sayfa önceki yorumdada belirttiğim gibi Alpaya verdim oyumu. Listede bir o birde MW parlıyor çünkü.
Dediğin gibi hater sıfatına uyan radikal kişiler bu listede yer alıyorsa Alpamisle MW'nin bu listede ne işi var diye düşünür üyeler. Ya da bu konuya eklenebilecek haterler neden yok diye altında sebep aranır. Konu ismini ya da içeriğini tepki çekmemek için fansavar olarak değiştirdi bu seferde böyle bir tepki gördü. Demek istediğim çoğunluğun hater olduğu bir listede konu başlığına uyan sadece iki üye var gözümde. Oranlar ters açılmış gibi :D

Benim hater olduğum tek yer gösteremezsiniz, Dof fanları mantığıyla ön plana çıkmıştır.

@Kensei Hep tavşan yüzünden değil mi?:D

Saçmalamakla muhalefet olmak arasındaki farkı bilmeyen birine antifan ya da fansavar denilmemeli. O kişinin yaptığı fansavar olduğunu düşünüp kendini gaza getirmesinden öte gitmez zira. Yannış yapıyorsunuz; yapmayın :)

Listeye bile alınmamış ama bence @F.M. Dostoyevski @Shakky @RedTeroR @Monkey D. Dragon ve biraz da @Raiden (en mantıklı Luffy fanı) düşüncelerini mantık çerçevesinde savunup karşı tarafa havlu attıran, seriyi ve olayları genel anlamda iyi yorumlayan isimler. @luffysam da son zamanlarda gözüme ilişiyor. Kendisini takıb ediyorum. Onun dışında şu listenin %90'ı bir şeyi körü körüne ve inatla savunan ya da trollemek amaçlı yorum yapan kişilerden oluşuyor.
:sapkali:
Bizi savamadılar çok şükür. :mincika::ehe:

@Reiper 'i hater olarak nitelendirmek biraz fazla değil mi? Adam gerçekleri söylüyor. Duygusal yaklaşmazsaniz görürsünüz gerçekten tutarsızlık ve ciddiyetsizlik OP serisinde zirve. Ha klişeleri saymıyorum bile. Hoş Toriko gibi bi seriden sonra OP nr yapsa tatmin etmez zaten.

İşte bu sebepten 2-3 sayfa önceki yorumdada belirttiğim gibi Alpaya verdim oyumu. Listede bir o birde MW parlıyor çünkü.
Dediğin gibi hater sıfatına uyan radikal kişiler bu listede yer alıyorsa Alpamisle MW'nin bu listede ne işi var diye düşünür üyeler. Ya da bu konuya eklenebilecek haterler neden yok diye altında sebep aranır. Konu ismini ya da içeriğini tepki çekmemek için fansavar olarak değiştirdi bu seferde böyle bir tepki gördü. Demek istediğim çoğunluğun hater olduğu bir listede konu başlığına uyan sadece iki üye var gözümde. Oranlar ters açılmış gibi :D
İşte bazı kesim fansavar olarak görebileceği isimlere vermiş oyunu ama çoğu kesim hater'a göre vermiş oyları, ben hater sıfatını yakıştırdığım isimlere verdim en azından :D

@Daredewill Ben sana MW'ye, Densetsu'ya, Alpamis'e hater demem zaten. En azından listede belli başlı isimler varken siz en son düşünülecek isim olmalısınız. Erkan12, Sakata, killz0ne, Smoker'a verdim oyları. Hadi Smoker'da diğerleri kadar göze batmıyor da diğer isimler karakteri gördüğü anda fütursuzca hem karaktere hem fan kitleye gömme telaşı içindeler. Hater sıfatı da böyle oluşuyor gözümde benim.

@Densetsu no Samurai Böyle düşünmene sevindim :sapkali:

Ayrıca Ejder beyini hiç ekleme listeye, o isimlerin yanına yakışmıyor :artiz:
Doğruya doğru @Shakky :sapkali: Ejder beyi konu Sabo ve Dragon olmadığı sürece antil kuntil mesaj atmıyor pek. O yüzden ekledim.

O açıdan dememiştim. Troll falan ayıp oluyor :artiz:
Üstüne alındıysan benim suçum değil :) Senin için yazmamıştım.

:sapkali:
Bizi savamadılar çok şükür. :mincika::ehe:
Savacak şeyler yazamıyorlar zaten. Birisi kendi türküsünü çığırıyor diye niye susalım ? :)

Konuyu açan üyeden kaynaklanıyor birazda.
Orasını bilmem de hiç iyi tespitler ve seçimler yapmamış o kesin :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık