Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62
Yami Yami no Mi candır, gerisi heyecandır.

En sevdiğim sahneyi de koyayım da, tam olsun.

En alt.

Alpamis

Beyler bence de Teach 2 den fazla meyve yememiştir.Zaten en güçlüleri onda daha ne yapacak meyveyi aklı karışır adamın :D

tek gerçek 3 çeşit hakide üstün olup birde savaşma yetenegini en üst düzeye çıkaran bir meyve yemektir.tteach'te bu yüzden bu meyveyi yemiştir yoksa gider logiada başka bir tür meyve peşinde koşardı. ayrıca bana göre ilk yıldırım, sonra magma ve ateş, sonrada buz gelmeli.

Normal şartlar altında karanlık yani hiçlik herşeyi yok eder .. kara delikler galaksileri yutuyor misal :D o yüzden yami yamiyi geçebilecek meyve yok . Kara delik çekiminden ışık bile kurtulamıyor yani bilin istedim :D

En güçlü Yami yami en öldürücü meyve ise Magu Magu no mi.En efektifte bana göre Pika pika no mi,her işe yarıyor.

Bu arada dikkatimi çekti 11 tane logia olmuş haoshoku gibi her önüne gelene logia veriyor mangaka :rolleyes:

Pika pika da goro goro gibi nerf yemiş yoksa ışık hızı ne demek abi , kizaru her saniye dünyanın her yerinde olur :D

Op dünyasında bence ışık hızı biraz daha değişik bişey.
Kizaru kepçüğü ışık hızında hareket ediyorsa bizim dünyamıza göre değil.

Sonuça mermi gelince kafalarını çevirip kurtulan adamlar bunlar hız faktörğ değişik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık