Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62

Roronoa Zoro

Kizarunun ille de ışık yolu yapmasına gerek yok. Işık hızondan yüksek bir hız yok benim bildiğim. Enele toz yutturur :D
Abi adamlar o hızda ilerliyorlar da,beyinleri o hızda çalışmıyor. Belli bir hızdan sonra fazlası teferruat.
Öyle olmasa savaş alanını 1 saniyede yokeder geçerdi Kizaru. Olayın bir de bu boyutu var.

Roronoa Zoro

Uzay'da hayat olabilir diyordun .
Yanlış hatırlamıyorsam :T

Edit ; Hayat olduğuna göre , nefessiz yaşama olayı'da olmuyor hali ile :/
Böyle idi sanırım teorin ?
"His mini-series suggests he does not need to breathe, and can survive outside of the atmosphere."
Wiki'den aldım.

One Pieceteki uzayı ve güneş sistemi ne kadar biliyoruz?
Uzay Korsanları
Ayda yaşamış skypie'lıların ataları birkalar aka '' ay adamları''

Extra ayda patlama oluyor oksijen olmayan yerde patlama olmaz.Sanırım Ceaser bize bunu öğretmiştir.

orası one piece dünya değil.one piece evreninde yıldırım lastiği eritir belki,mesela usoppun lastigini ama yıldırım gücü gomu gomu no mi kullanıcısını etkilemiyor meyvenin seytanı yıldırımdan mutlak koruma saglıyor.ayrıca goro goro no mi kullanıcısının tüm gücünü etkisiz kılıyor,hem saldırabiliyor hem savunabiliyor,direk antisi.

magu magu no mide mera mera no minin hiyerarşik üstünüdür.söz konusu magma gücü ve sahip oldugu seytan,atesten ve mera mera gücünden daha mutlak.magma atesi degil,magu magu no mi gücü,mera mera no mi gücünü yakıyor.

hie hie no mi gücü,mera mera o mi gücüyle kendini kullanıcı kim olursa olsun nötrlüyor.

yami yami no mi busoshokudan daha mutlak bir etki yapsada,karanlıgın gücü saldırıya artı katmıyor.busoshoku haki ise saldırıya kullanana baglı olarak 5 kat bile fazla güc ekleyebilir.

o yüzden shanks tek kol ve 3 hakiylen yonkoyken.teach o meyveyle ancak shicbukai oluyor,ve çift meyve kullanmadan yeni dünyaya bile girmeye cüret etmiyor.

ayrıca yami yami no mi tüm seytan meyvelerinin seytan gücünü içine alabiliyor.teachin istisnası meyve güclerini almak degil,iki meyveyi aynı anda kullanmak olarak gösterildi.marcoya göre özel bir bedeni oldugu için...adam iki meyve kullanabiliyor.ama muhtemelen yami yami kullanıcıya baglı olarak bir sürü meyveyi karanlıga hapsedebilir.ve yine muhtemelen bunun içinde kullanıcının ölmesi gerekiyor.ve uzun süre tutamamasıda gerekiyor,sonuc olarak meyveleri alsa bile dagıtmıstır benim kanaatim.çünkü kullanan bedendir ,ve bedeni 2 meyveyle bence sınırındadır.

Uzay Korsanları

Extra ayda patlama oluyor oksijen olmayan yerde patlama olmaz.Sanırım Ceaser bize bunu öğretmiştir.
"His mini-series suggests he does not need to breathe, and can survive outside of the atmosphere."
Wiki'den aldım.
Teorinin sahibi ben değilim . Alıntı yaptığım arkadaş :T
Ayrıca , wiki'de Sabo öldü yazıyordu. Normal'de değil , japoncasından her dilde alıntılar vardı.
Sabo yaşıyor.

Lanza'nın teorisi'de olabilir olmaması için bir sebep yok.
Ama nefes almadan yaşamasını bende isterim cool olur :/

Roronoa Zoro

Uzay Korsanları

[/SPOILER
]
Ayda koloniyi kuranların, oksijenli bir ortam yaratmış olma ihtimali aklının hiçbir noktasından geçiyor mu acaba?
Mesele dünyada veya ayda olması değil, mesele dünyadan aya gidebilmiş olması.
Sen bana E. Oda'nın bütün evreni oksijenli yarattığını mı söylüyorsun? Fikirlerini bir kez daha gözden geçir.
@Tensei
Öncelikle Wiki'de değil databookda yazıyordu. Millet de ona güvenmişti. Ha Wiki hata yapar mı? Elbet yapar, ama E. Oda bütün evreni oksijenli yaratmak gibi bir hata yapmaz.

Bence meyveleri karşılaştırırken kullanıcılarını hesaba katmamak gerekiyor. Yami Yami'yi kullanan Teach'in özel bir bedeni olmasa belki de Gura Gura'yı kullanamazdı. Bu konuyu tartışırken bence kullanıcıları hesaba katmadan meyveyi tartışmak gerekiyor. Bir de ilk sayfa da bir soru sormuştum Yami Yami kullanıcısının Kolu kopsa diğer Logia'lar gibi geri gelir mi diye cevap alamadım bilen var mı :D

Roronoa Zoro

Bence meyveleri karşılaştırırken kullanıcılarını hesaba katmamak gerekiyor. Yami Yami'yi kullanan Teach'in özel bir bedeni olmasa belki de Gura Gura'yı kullanamazdı. Bu konuyu tartışırken bence kullanıcıları hesaba katmadan meyveyi tartışmak gerekiyor. Bir de ilk sayfa da bir soru sormuştum Yami Yami kullanıcısının Kolu kopsa diğer Logia'lar gibi geri gelir mi diye cevap alamadım bilen var mı :D
Hiçbir logianın kolan kopu yenilenmez ki :D Aokiji neden bacaksız dolaşıyor? :D

Bak işte , benim az önce sorduğum soruda şüpheye düşürdün beni. :/
Şimdi , Yami yami yeteneğini yiyen herkes mi meyve güçlerini alabiliyor ? yoksa , Teach'e özel bir durum mu?
Biri aydınlatsın beni :T

Edit ;
Konuya tam hakim değilim Master @
Benim enel ile ilgili konum var zaten , oksijensiz yaşayabiliyor felan diye övgüler yağdırdığım :T
Ben sadece olabilir dedim :/

Bak işte , benim az önce sorduğum soruda şüpheye düşürdün beni. :/
Şimdi , Yami yami yeteneğini yiyen herkes mi meyve güçlerini alabiliyor ? yoksa , Teach'e özel bir durum mu?
Biri aydınlatsın beni :T

Edit ;
Konuya tam hakim değilim Master @
Benim enel ile ilgili konum var zaten , oksijensiz yaşayabiliyor felan diye övgüler yağdırdığım :T
Ben sadece olabilir dedim :/
Marco'nun dediğine göre sadece Teach'e özel bir durum, kaynak olarak elimizde sadece Teach olacağına göre sadece Teach'e özgü diyebiliriz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık