Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Güçlü Logia

Logialar'ın En Kudretlisi Hangisidir?

• Kullanılan toplam oy
    62
Pika pika bence en iyisi. Kizaru uyuz olduğu için yavaş davranıyor ama örneğin marinfordda seri lazerleri sallasa orda Akainu dahil herkesten daha büyük etki yapardı, basacak yer kalmazdı bence. Yıkım gücü, hızı ve antisi olmadığı için oyum pika pika'dan yana.
Güzelim meyvenin gücünü kısa kısa mahvetmiş Oda. sadece ışık hızında hareket etse bile açık ara eniyi meyvelerden birisi olur. Düşün yeni denizci karargahından çıkıp Fujinin yanına gelmesi 3-5 saniye,Tayfayı dağıtmaları 15 dakika bilemedin 30 dakika olsun.

Güzelim meyvenin gücünü kısa kısa mahvetmiş Oda. sadece ışık hızında hareket etse bile açık ara eniyi meyvelerden birisi olur. Düşün yeni denizci karargahından çıkıp Fujinin yanına gelmesi 3-5 saniye,Tayfayı dağıtmaları 15 dakika bilemedin 30 dakika olsun.
Adalar arası 3-5 saniyede giden adam, ulaştığı yerde tayfadaki herkesi göz açıp kapayıncaya kadar öldürür. Ne 15, ne 30 dakikası. :/

O zaman çok imba olurdu denge olmazdı.

Adalar arası 3-5 saniyede giden adam, ulaştığı yerde tayfadaki herkesi göz açıp kapayıncaya kadar öldürür. Ne 15, ne 30 dakikası. :/
Onuda Luffynin hakisine saymıştım zaten.

O zaman çok imba olurdu denge olmazdı.
Bende bunu demek istiyorum.Tamam goro goronunda gücü kısılmış kimseyi öldüremiyor ancak bu kısılmaları diğer özellikleri telafi edebiliyorken. Diğer Logialar dönüştükleri maddelerin tüm özelliklerini alıyorlarancak Kizaru dönüştüğü maddenin temel özelliği diyebileceğimiz hızına bile erişemiyor. Bunun yanında yıkıcı açıdan da kısılmış, insanları 1 eliyle yaptığı ışıma sayesinde kör edebilecekken bu süre bir kaç saniyeye düşmüş.

Kepçük diye vurmuş da vurmuş Oda Kizaruya. :agla:

Onuda Luffynin hakisine saymıştım zaten.

Bende bunu demek istiyorum.Tamam goro goronunda gücü kısılmış kimseyi öldüremiyor ancak bu kısılmaları diğer özellikleri telafi edebiliyorken. Diğer Logialar dönüştükleri maddelerin tüm özelliklerini alıyorlarancak Kizaru dönüştüğü maddenin temel özelliği diyebileceğimiz hızına bile erişemiyor. Bunun yanında yıkıcı açıdan da kısılmış, insanları 1 eliyle yaptığı ışıma sayesinde kör edebilecekken bu süre bir kaç saniyeye düşmüş.

Kepçük diye vurmuş da vurmuş Oda Kizaruya. :agla:
Adamda hız var zaten çat çut süper novaları indirdi :D Yeter o kadar hız.Amiral olduğundan yıkıcı güç lazım o da verilmiş.Gayet güzel meyve.En azından ateş-magma ya da ateş-duman gibi faktörleri yok.Isıdan,yıkımdan bir şekilde kurtarıyor olayı.

Bence E.ODA nın hatası,skypia arcı yeni dünya da yapacaktı.Uzaydan gelenleri falan güzel işlerdi.Erken gitti enel reiz :agla:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık