Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dominant Ark Ekibi

En Dominat Arc Boss ve Ekibi?

• Kullanılan toplam oy
    81
@Daredewill

Croco nasıl sadece kendisi öne çıktı la? Zoro'nun o dövüş kadar zorlanıp zor duruma düştüğü başka bir dövüş mü var?
Hele de o Daz'ın bunu kesip biçtiği sahneler...
O kolona yaslıyken içinden geçip giden saldırılar arka tarafları parçalıyorken Zoro'ya bir şey olmaması...
Luffy'nin havadan damlayan su damlaları, Robin kurtarıcılıkları vb.
Usopp'un kafa tasının kırılması...

Dofmaingo diyorsun, aksine orada Dof sadece kendi dayandı doğru düzgün. Pica'nın vücudu çıkınca tek yedi, Vergo desen Law kalbini geri alır almaz tek yedi, Diamante tayfayla bile dövüşmedi ki nasıl yenildiği belli. Dof'un ekibinin neresi arc da zorladı birilerini?

Magellandır. Herif aşırı dominanttı. Ezip geçti alayını resmen. Tek başına neler yaptı. Adam o kadar baskındı ki adamı yenip geçemediler ancak kaçarak kurtuldular.

Ben sana katılmıyorum bu sefer, Mom ailesi rezil edildi. O güçle bu kadar şeyle başa çıkamadılar ve bence bu bile domine edemediklerini göstermeye yeter. Baya dayak yediler, poneyi kopyaladılar. Sanji'yi aldılar. Kayıp vermediler.
Şimdi kavram karmaşası var yalnız konuda.Senin bu bahsettiğin en iyi mücadele veren karşı karşıya duran ekip anlamında.Konu isminde böyle olsa rezil oldular derdim.Yani mesele eline yüzüne bulaştırıp bulaştırmamasıyla alakalı o tayfanın.O konuda evet batırdılar.Ama çok dominant oldukları hasır şapkalara çok ağır geldikleri de bir gerçek.Çoğu isim savaşmadı bile Smoothie kolunu kaldırmadı,Kata ayağının altındaki Carrot'u ezme zahmetinde bulunmadı falan baya baskın geldiler.

Şimdi kavram karmaşası var yalnız konuda.Senin bu bahsettiğin en iyi mücadele veren ekip anlamında.Konu isminde böyle olsa rezil oldular derdim.Yani mesele eline yüzüne bulaştırıp bulaştırmamasıyla alakalı o tayfanın.O konuda evet batırdılar.Ama çok dominant oldukları hasır şapkalara çok ağır geldikleri de bir gerçek.Çoğu isim savaşmadı bile Smoothie kolunu kaldırmadı,Kata ayağının altındaki Carrot'u ezme zahmetinde bulunmadı falan baya baskın geldiler.
Konu sahibi güç olarak bakmayın demiş ben de o yüzden Mom tarafının güce rağmen performansına bakıp değerlendirdim. Bence senin değil benim düşündüğüm şekilde açtı konuyu. @Dr. Hiluluk yanlış mıyım?

Konu sahibi güç olarak bakmayın demiş ben de o yüzden Mom tarafının güce rağmen performansına bakıp değerlendirdim. Bence senin değil benim düşündüğüm şekilde açtı konuyu. @Dr. Hiluluk yanlış mıyım?
@Millennium Wizard Aslında karmaşık bir şey yok. Arc boyunca tayfaya en büyük zorluğu yaşatmış, en çok domine etmiş arc boss ve ekibi yani. :D

En güçlü olarak kimse yorumlamamış zaten. Yorumlarsak BM ve tayfası çıkar. Yani neyi karıştırdınız anlamadım la. :D

Valla tayfaya en büyük zorluğu yaşatmış diyor ilk sayfada.En büyük zorluk derken adamlar koca ana tayfasını dövüşüp yenmeyi bırak ellerinden kaçarken bile inanılmaz badireler atlattılar kaçması bile yüksek zorluk ve yardımlarla oldu.Tayfa için genel konuşuyorum.Dövüştüklerinde sen düşün mezarları kazarlardı bir başka arc ekibi olmazdı. :)

@Daredewill

Croco nasıl sadece kendisi öne çıktı la? Zoro'nun o dövüş kadar zorlanıp zor duruma düştüğü başka bir dövüş mü var?
Hele de o Daz'ın bunu kesip biçtiği sahneler...
O kolona yaslıyken içinden geçip giden saldırılar arka tarafları parçalıyorken Zoro'ya bir şey olmaması...
Luffy'nin havadan damlayan su damlaları, Robin kurtarıcılıkları vb.
Usopp'un kafa tasının kırılması...

Dofmaingo diyorsun, aksine orada Dof sadece kendi dayandı doğru düzgün. Pica'nın vücudu çıkınca tek yedi, Vergo desen Law kalbini geri alır almaz tek yedi, Diamante tayfayla bile dövüşmedi ki nasıl yenildiği belli. Dof'un ekibinin neresi arc da zorladı birilerini?
Sen niye yanlış anlıyorsun hemen la, Crocodile olmasa o organizasyon ne yapardı? Daz liderliği alabilir mi, onsuz kısmen idare edebilir mi? Lufy 3 kere Vs attı Zoro epik dövüş yaptı, bunlar güç olarak bakılan şeyler. Diğer adamların güç ve özelliklerini saysana bana, o kadar Op konuşuyoruz. Ağırlık değiştiren kızı sümük adamı veya diğerlerinin bir etkisini görmedik o zaman için konuşuyorum. Sen hepsinin adını işlevini biliyor musun? Croco bile içlerinden Daz'ı alıp gitti. Diğerlerini önemsemedi bile la.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık