Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dominant Ark Ekibi

En Dominat Arc Boss ve Ekibi?

• Kullanılan toplam oy
    81
Sorulan şey tayfa gücü değil ki. Tayfaya yaşatılan zorluk, en çok hangisinin kendi arc'ları boyunca etkin ve dominant olduğu. Yoksa tayfa gücü olarak kıyaslanamaz tabii ki. :D
Bende ondan bahsediyorum ankete alıyorsan konuyu açmaya gerek yok zira.Hasır şapkalar kuyruklarını kıstırıp kaçmak zorunda kaldılar daha nasıl dominantlık olsun.Üstelik germaydı,balıklardı gibi etkenlerle birlikte.Etrafımızı çevirdiler geyiği bu arctan sonra çıktı. :)

Bende ondan bahsediyorum ankete alıyorsan konuyu açmaya gerek yok zira.Hasır şapkalar kuyruklarını kıstırıp kaçmak zorunda kaldılar daha nasıl dominantlık olsun.Üstelik germaydı,balıklardı gibi etkenlerle birlikte.
Anladım demek istediğini. Ancak. Farklı yönlerden de yorumlanabilir bu durum, sonuç olarak tayfa istediğini alıp çıktı. Ve Katakuri dışında dominant biri yoktu bana göre arc'da. Özellikle Big Mom rezil edildi, Jerry'i kovalayan Tom muamelesi gördü. Bence tartışmaya açık ancak senin demek istediğini anladım.

Bende ondan bahsediyorum ankete alıyorsan konuyu açmaya gerek yok zira.Hasır şapkalar kuyruklarını kıstırıp kaçmak zorunda kaldılar daha nasıl dominantlık olsun.Üstelik germaydı,balıklardı gibi etkenlerle birlikte.Etrafımızı çevirdiler geyiği bu arctan sonra çıktı. :)
Ben sana katılmıyorum bu sefer, Mom ailesi rezil edildi. O güçle bu kadar şeyle başa çıkamadılar ve bence bu bile domine edemediklerini göstermeye yeter. Baya dayak yediler, poneyi kopyaladılar. Sanji'yi aldılar. Kayıp vermediler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık