Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Dominant Ark Ekibi

En Dominat Arc Boss ve Ekibi?

• Kullanılan toplam oy
    81
Enel ve Kuma - Kizaru bizimkileri aşırı çaresiz bırakmıştı. Birinde Luffy'nin anti meyve dalgası diğerinde Rayleigh faktörü olmasına rağmen. Ama genel olarak BM ve tayfası diyebiliriz sanırım. En dominant gücü onlar sergiledi her aşamada zorluk çıkardılar ve çoğu yerde üstünlük kurdular bizimkilere. Zaten tam olarak yenilmişlikleri de yok organizasyon olarak.

Yalnız eğer organizasyon olarak değil de bireysel olarak sorsaydın bu soruyu Lucci derdim. Bileğinin hakkıyla Luffy'i ölümün eşiğine getirmiş tayfaya gerçek korkuyu yaşatmış bir karakterdi.

Şimdi düşündüm de Enel'dir. O kadar büyük bir güç adalara etki edip bütün bir göğü karartabilecek bir gücü ilk defa Enel de gördük. Öyle bir güç ki olduğu yerden ne olduğu hakkında bilgi sahip olup hükmünü indiriyor.

Ama Lucci de bir kararsızlığa sürükleniyor değil. Hele Koramiral'lerin Lucci'yi övüşü, Robin'in karamsarlığı içinde bulunduğu çaresizlik felan.

Dof ve adamları kolay gözükmesine diye saha avantaji onlara verildi. Bizim tayfa ayrı bırakıldı. Dof'un eline Luffy'i arenaya çekecek mera mera meyvesi verildi felan filan. Zoro Pica'yı doğum günü pastası gibi ikiye ayırdı. :(
Bol keseden uydur birşeyler ezik göstermek için tabii.Zoro gibi güçlü adam bile uçamadı kolezyum dövüşçülerinden yardım aldı.Sense rahat alırlardı başka göreve gittiler diyorsun. :(

Eneldir herhalde. Luffy hariç herkesi ezip geçti.

Edit: Kuma ve Kizaru'yu şimdi gördüm, oyum onlara. Onlar Luffy dahil bütün tayfayı ezip geçti.

Enel. Oda gücünü kısmasa zaten toplu katliam yapacaktı adam. Magellan gibi salsaydı ne tayfa kalırdı ne de Skypia...
Ellerine sağlık güzel konu düşünmüşsün.

Ben duygusal bakmayacağım ama şöyle bir düşündüm her şey gözümün önünden geçince tüm adanın seferber olduğu başka bir Arc görmedik sanırım. Doflamingo ailesi diyorum.
Ikinize de +1

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık