Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belki de kendi kanından birisi olmasını istemiyordu ne diyeyim ki onlar anlatılmadı.Varsayım olur ne yazarsak o konuda.Monet zaten ölecekti madem yanında birisini de götür mantığı orada bişi yok ki.
Rosi'nin kendisi diyor. Beni feda edecek kendisi için. Sen seni kendisi için feda edecek birine bağlılık gösterir misin hacı? Sadece buna cevap versen yeterli benim için.

Ne yani görev icabı olunca kardeşin kardeşe attığı kazık meşru mu oluyor.
Dof en çok ona güvendiği için meyve yedirecekti.Yani ona güveniyor ama bu güveni boşa çıkarıyor adam.Açık açık söylüyor yapacaklarını.Saklasa ve son dk golü atsa dediğin olur.Ama roci bunu bilerek yanlarında kalırken bu sorun değil.İstemiyorsa çeksin gitsin zorla tutan mı var bunu istemiyorsa.Zaten bir gitti 6 ay haber alamadılar gidebiliyor yani.

Ne abi - kardeş olayı bitmesinden bahsediyorsun aç geri oku.Abim diyor roci kardeşim diye anlatıyor Law ile konuşurken.Onu artık abim olarak görmüyorum diye birşey söylediği yok.Öyle olsa banane delirirse delirsin der zaten.Aynı şekilde Dofta öyle görüyor ki ona güveniyor en çok.Hatta Dof ihanette şüphelenince önce inanmak istemiyor.
Lafa bak en cok ona guvendigi icin meyve yedirecekmiş la o senin kardesin onun olumunu mu izlicen birak su guven ayakkarini.
Yaninda o adar adami var dof'un guvendiği Rosi'yi harcamak istiyor iste o isin bahanesi.
Yav Rosi hangi qmaçla Dof'un yanina geliyor?
Rosi orada su lafi kullaniyor kardesi olarak onun deliliğini minumum duzeyde tutmam lazim diyor.
Law ise arkadas,aile mevzusunu aciyor. Rosi ise onlari o sekilde görmuyorum diyor daha ne desin adam.
Rosi sadece Doflamingo'yu biraz daha zararsiz hale getirmeye calisiyor.
Burada Dof onu kardesi olarak gorebiliyor olabilir ama Rosi bastan buyana Dof'un yanina görev icabi giriyor.

Kardeşe attığı kazık diyorsun hala @Millennium Wizard. Dof kazığın dikenlisini hazırlıyordu bildiğin.:S Roci bunun farkında idi. Siz Kurbanlık Öküzün kaçtıktan sonra bile bile sahibine dönmesini bekliyorsunuz.

Lafa bak en cok ona guvendigi icin meyve yedirecekmiş la o senin kardesin onun olumunu mu izlicen birak su guven ayakkarini.
Yaninda o adar adami var dof'un guvendiği Rosi'yi harcamak istiyor iste o isin bahanesi.
Yav Rosi hangi qmaçla Dof'un yanina geliyor?
Rosi orada su lafi kullaniyor kardesi olarak onun deliliğini minumum duzeyde tutmam lazim diyor.
Law ise arkadas,aile mevzusunu aciyor. Rosi ise onlari o sekilde görmuyorum diyor daha ne desin adam.
Rosi sadece Doflamingo'yu biraz daha zararsiz hale getirmeye calisiyor.
Burada Dof onu kardesi olarak gorebiliyor olabilir ama Rosi bastan buyana Dof'un yanina görev icabi giriyor.
Harcamak istediğinden değil.Baby 5 gibi birine yedirse meyveyi onun için kullanacağının garantisi mi var.İhanet edebilir.Ama kardeşi etmez.En çok o bağlıdır diye umuyor.Ama işte ihanet etti tabii.

Tayfadakiler Dof için ölemiyorsa o tayfada işleri yok.Nasıl wb tayfasının demir kuralı varsa dof tayfasının kuralı da bu.Uymayan çıkıp gitsin.Ha kalıyorlarsa da ağlamayacaklar bu ihanet nedeni olamaz.Roci tayfadan istediği an ayrılıp Law için doktor aradı mesela.

Roci tayfa için konuştu Dof için birşey demedi.Hala abi kelimesini kullanıyor.Şerefsiz falan demiyor şeytani de olsa abisine hala sevgi duyuyor.Rocinin ne şekilde gördüğü önemli değil zaten.Tayfa ve Dof onu nakama olarak görüyor mu görüyor.Burada zaten bir aldatmaca var Roci tayfayı aldatıyor.Niye sırf korsan oldukları için.

Rocinin ne niyette olduğu önemli değil karşı tarafı aldatması önemli.Karşı tarafı aldatıp sonra gerçek yüzünü gösteriyor.Haliyle buna ihanetten başka birşey diyemeyiz.

Valla sıkıldım ihanete kılıf uydurup eğip bükmenizden.Sevdiğiniz ve sevmediğiniz karakter olunca bazı şeyleri kabullenemiyorsunuz ama kabullenmeyi artık öğrenin.

Roci dese ki abi ben ettim ama sen etme tamam ama adam silah çekiyor, eğer bir sahnede silah çekilirse o patlar mutlaka. (Sözü hatırlayamadım şimdi.:D)

Dofy o laflara rağmen kardeşini bağışlasaydı, benim gözümde biterdi. Diğerlerinin gözünde de biterdi. Usopp isyan edince Zoro ne diyor bir bakın. Tayfa çöker diyor, boşuna mı söylüyor?

Adam kardeş bağını kullanarak giriyor, Dofy ailesine X biri olarak gelmiyor ki? Dofy onu kullanacakmış yahu kullanır kullanmaz bununla ihanetin alakası ne ya da hak etmesi ile alakası yok. En özel sırlara vakıf oluyor, direkt yönetici pozisyonunda görev alabiliyor.

Harcamak istediğinden değil.Baby 5 gibi birine yedirse meyveyi onun için kullanacağının garantisi mi var.İhanet edebilir.Ama kardeşi etmez.En çok o bağlıdır diye umuyor.Ama işte ihanet etti tabii.

Tayfadakiler Dof için ölemiyorsa o tayfada işleri yok.Nasıl wb tayfasının demir kuralı varsa dof tayfasının kuralı da bu.Uymayan çıkıp gitsin.Ha kalıyorlarsa da ağlamayacaklar bu ihanet nedeni olamaz.Roci tayfadan istediği an ayrılıp Law için doktor aradı mesela.

Roci tayfa için konuştu Dof için birşey demedi.Hala abi kelimesini kullanıyor.Şerefsiz falan demiyor şeytani de olsa abisine hala sevgi duyuyor.Rocinin ne şekilde gördüğü önemli değil zaten.Tayfa ve Dof onu nakama olarak görüyor mu görüyor.Burada zaten bir aldatmaca var Roci tayfayı aldatıyor.Niye sırf korsan oldukları için.

Rocinin ne niyette olduğu önemli değil karşı tarafı aldatması önemli.Karşı tarafı aldatıp sonra gerçek yüzünü gösteriyor.Haliyle buna ihanetten başka birşey diyemeyiz.

Valla sıkıldım ihanete kılıf uydurup eğip bükmenizden.Sevdiğiniz ve sevmediğiniz karakter olunca bazı şeyleri kabullenemiyorsunuz ama kabullenmeyi artık öğrenin.
Bende sıkıldim yeminle 3. Sayfadan buyana yaziyorum senin bakiş acindan acikladiklarini bende acikliyorum.
Görüs farkimiz var bence olaykar farkli sen ise Dof tarafindan bakiyirsun olaya Rosi'yi korsan olarak mi goruyosun anlayabilmiş değilim.
Kendin diyosun Dofun guvendigi onca adami var neden Rosiye yediriyor?

Bjzim ihanete kilif bulduğumuz yok ortada bir ihanet yok cunku ihanetin anlami bağli olduğun savundugun düsünceler goruslerden vazgecerek onlara ters düsme ihanetin anlami bu.

Rosi hicbir zaman Dof ile ayni olan dusunceleri savunmadi veya onlara bağli olmadi. Adamin bağli olduğu yer marine.Düşüncesi de Dof ile hic bir zaman ayni olmadi.

Asil siz baska karakterlerden ornek vererek benzetme yapmaya kalkiyorsunuz arada ki farka gözlerinizi kapatip ayni seymiş gibi degerlendirip kendinizi ikna etmeniz.

Doffy kişiliği bozuk bir adam aklamaya çalışmayın. Serideki ender tiplerden.

Roci yapması gerekeni yaptı.

Roci onları arkadaşı olarak görmediğini bizzat kendisi söylüyor. Roci abisinin deliliğini minumum düzeyde tutmayı amaçladığını kendisi söylüyor. Dof bildiğin kardeşini kendisi için feda etmek istiyordu. Olay bundan ibaret. Hadi babanı vurdun. İnsan kardeşini kendisi için feda eder mi? Var mı böyle bir şey?

Bende sıkıldim yeminle 3. Sayfadan buyana yaziyorum senin bakiş acindan acikladiklarini bende acikliyorum.
Görüs farkimiz var bence olaykar farkli sen ise Dof tarafindan bakiyirsun olaya Rosi'yi korsan olarak mi goruyosun anlayabilmiş değilim.
Kendin diyosun Dofun guvendigi onca adami var neden Rosiye yediriyor?

Bjzim ihanete kilif bulduğumuz yok ortada bir ihanet yok cunku ihanetin anlami bağli olduğun savundugun düsünceler goruslerden vazgecerek onlara ters düsme ihanetin anlami bu.

Rosi hicbir zaman Dof ile ayni olan dusunceleri savunmadi veya onlara bağli olmadi. Adamin bağli olduğu yer marine.Düşüncesi de Dof ile hic bir zaman ayni olmadi.

Asil siz baska karakterlerden ornek vererek benzetme yapmaya kalkiyorsunuz arada ki farka gözlerinizi kapatip ayni seymiş gibi degerlendirip kendinizi ikna etmeniz.
Korsan olarak görmek ne ya korsan veya başka birşey olsa kaç yazar.Ne bu ikide bir dayanakmış gibi yazıyorsun anlamadım.

İhanet etmek aldatmakla ilişkilidir.Ve roci aldatmıştır tayfayı ve kardeşini.Aldatıp düzenlerine çomak sokuyorsa denizcilere yerlerini söylüyorsa üzerine birde silah doğrultuyorsa ihanet etmiş demektir.Yahu anlamıyorum anlaması bu kadar mı zor hiç mi örneğini görmediniz.Mantık ve çıkarım bunlar.

Dof haketti dersin roci yapması gerekeni yaptı dersin o ayrı.Ama ihanet etmedi diyemezsin.En büyüğü değil squardo dersin onu da anlarım.Ama olanı yok gibi göstermeni anlayamam.

Korsan olarak görmek ne ya korsan veya başka birşey olsa kaç yazar.Ne bu ikide bir dayanakmış gibi yazıyorsun anlamadım.

İhanet etmek aldatmakla ilişkilidir.Ve roci aldatmıştır tayfayı ve kardeşini.Aldatıp düzenlerine çomak sokuyorsa denizcilere yerlerini söylüyorsa üzerine birde silah doğrultuyorsa ihanet etmiş demektir.Yahu anlamıyorum anlaması bu kadar mı zor hiç mi örneğini görmediniz.Mantık ve çıkarım bunlar.

Dof haketti dersin roci yapması gerekeni yaptı dersin o ayrı.Ama ihanet etmedi diyemezsin.En büyüğü değil squardo dersin onu da anlarım.Ama olanı yok gibi göstermeni anlayamam.
Bak hala diyirsun ki tayfa ve kardeşlerini diyerek anlamak istemiyorsun iste Rosi diyor ki onlari o sekilde gormuyorum diyerek sen hala kardeslerini diyorsun.
Dif ise kardesini kurban etmeye kalkiyor.

Rosi n diyor. Ben onun deliliğini en az seviyed tutmaya calisiyorum diyor sen diyorsun ki denizcilere satti yav ne satmasindan bahsediyorsun adamin kendisi zaten denizci adam hic bir zaman korsan olmamiş.
Dof ile gorusleri ve yollari ayni olmamis ayni seye inanmamişlar.

Anlamak istemeyen sensin bu yazdiklarimi bir kenara atip aklinda bir sey kurmuşsun Dof'un kafasindan yaziyorsun.
Bak senin acikladiklarini serinin geneli olarak acikliyorum.

Mantikli cikarim dedigin Dof tarafindan konusuyorsun ben mantikli cikarim goremiyorum kusura bakma.

Sen Dof'un tarafindan bakarak ihanet etti diyorsun.Dof tarafindan bu boyle gorulebilir ama bu dogru oldugunu aciklamaz adam korsan olmamiş hic bir zaman. Adam gelmiş Dof'u minimum duzeyde tutarak görevini yapmiş.
Rosi ne diyor. Onlari hiç bir zaman arkadasim veya ailem olarak gormedim diyor. Biraz sen mantikli ol.

Diyorsun ki silah doğrulttu. Law'in bile bu konu hakkinda sozu var Dof'a.
Rosinantenin hic bir zaman o tetiğe basmayacağini biliyordun diyor dofa dof biliyor yani Rosinin tetige basmayacagini ama kendisi hic tereddut etmeden basiyor.

Siz herseyi dof tarafindan bakip yorumluyosunuz.

Kac sayfadir yaziyorum daha yazmayacağim.
Sabit fikirler değişmiyor cünkü yazmak icin yaziyormuşsunuz gibi bir hava olusuyor.

İyi geceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık