Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Büyük İhanet

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rosi'nin kendisi diyor. Beni feda edecek kendisi için. Sen seni kendisi için feda edecek birine bağlılık gösterir misin hacı? Sadece buna cevap versen yeterli benim için.
Herhalde göstermem ama buna neden olan ne işte ? Belki de en baştan şüphe duydu ya da birisi söyledi denizcilerle iş yaptığını.Durduk yere aileden kalan birisini kimse öldürmez.Yapacak olsa küçükken öldürtürdü.Ağzıyla söylemesini bekledi belki.Dediğim gibi bir yerden sonra var sayım oluyor.

Herhalde göstermem ama buna neden olan ne işte ? Belki de en baştan şüphe duydu ya da birisi söyledi denizcilerle iş yaptığını.Durduk yere aileden kalan birisini kimse öldürmez.Yapacak olsa küçükken öldürtürdü.Ağzıyla söylemesini bekledi belki.Dediğim gibi bir yerden sonra var sayım oluyor.
Kardeşinde bir sıkıntı ya da şüphe duyduğu için değil zaten öyle bir şey olsa güvenip ona o meyveyi yedirmez. Kendisinin en çok güvenebileceği kişi olarak Roci'yi düşündüğü için meyveyi ona yedirip feda olmasını istiyordu. Adam kendisini düşünüyor. Böyleydi olay yoksa benim çıkarımım değil. Yarın okurum oraları bir bakarım senin için.:D

Kardeşinde bir sıkıntı ya da şüphe duyduğu için değil zaten öyle bir şey olsa güvenip ona o meyveyi yedirmez. Kendisinin en çok güvenebileceği kişi olarak Roci'yi düşündüğü için meyveyi ona yedirip feda olmasını istiyordu. Adam kendisini düşünüyor. Böyleydi olay yoksa benim çıkarımım değil. Yarın okurum oraları bir bakarım senin için.:D
Olay yazdığın gibi ama konuyu farklı yere çektik :D Meyve yeme işi farklı manyak bu diyip rosi nin en baştan denizcilere bilgi vermesi farklı.

Olay yazdığın gibi ama konuyu farklı yere çektik :D Meyve yeme işi farklı manyak bu diyip rosi nin en baştan denizcilere bilgi vermesi farklı.
Adam Dof'un yaninda büyümemiş Adamin kendisi denizci zaten Dofun yanina gelme sebebi de onu biraz daha minimum düzeyde tutmak.
Yani Dof'un yaninda durupta onu satmiyor adam denizci olarak yetisip görevini yapiyor.

Teach ve Vergo'yu seçtim. Adamlar yıllarını verip ardından ihaneti basıyorlar.
Bu mantıkla düşünürsek Corazon'da Dofy'e ihanet ediyor. Law bile ihanet etmiş oluyor bir yerde.

Edit: Ooo tartışılmış bile. İhanet yaklaşımı da göreceli bayağı.

Konuyu hortlatıyorum.
Kızacaksanız bana değil, özelden beni (arı kovanını yani) dürterek buna vesile olanlara kızınız efenim. :hıh:

@Monkey D. Luffy

Hordy dedim düşünmeden. Ama emin olamadım şimdi. Hordy dediğimiz, Hody Jones'tu değil mi?

İkinci seçenek için Vergo ve Teach arasında kaldıydım. Cidden zor seçtim. Teach'in ihaneti sadece tayfayı etkilemişti. Vergo'nunki ise koca bir adanın acılar içinde kıvranmasına sebep olduydu.
O yüzden ikinci seçeneğe Vergo dedim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık