Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Tüm saydığın konularda Crocodan 2 gömlek üstün ama. Bunu kabul et. :ehe:
Croco'nun karşı olduğu prenses: Vivi
Doflamingo'nun karşı olduğu prenses: Rebecca, annesi Scarlett ve Violet.

İki gömlek değil ama iki prenses üstün Croco'dan.
Croco-boy>>>> doffy
Baroque Works>>>>doff family maalesef
Aile diye diye çer çöp toplamış etrafına.

Croco'nun güç olarak olmasa da sağlam, oturaklı bir ekibi vardı. Zoro, Sanji, Nami, Chopper hatta Usopp hepsi geberene kadar dövüştü.

Çöl ulkesindesin ve yeteneğin de kum.Göstersin yeteneğini alsın adayı.Alabilmiş mi hayır.Alan adama saygı duyacaksınız o zaman.
Sonuç üzerinden kıyas yapmak xoş değil...... He saygıyı hakediyor. Kyros gibi adamın olduğu yerde o tahta çökebildi neticede.
Croco'nun karşı olduğu prenses: Vivi
Doflamingo'nun karşı olduğu prenses: Rebecca, annesi Scarlett ve Violet.

İki gömlek değil ama iki prenses üstün Croco'dan.

Aile diye diye çer çöp toplamış etrafına.

Croco'nun güç olarak olmasa da sağlam, oturaklı bir ekibi vardı. Zoro, Sanji, Nami, Chopper hatta Usopp hepsi geberene kadar dövüştü.
Güj kıyası ucuz eleştiri olur zaten. Özellikle dengelerin altüst olduğu bir ts varken ortada.....

Sonuç üzerinden kıyas yapmak xoş değil...... He saygıyı hakediyor. Kyros gibi adamın olduğu yerde o tahta çökebildi neticede.

Güj kıyası ucuz eleştiri olur zaten. Özellikle dengelerin altüst olduğu bir ts varken ortada.....
Croco daha Wbden aldığı yenilgi üzerine kendini toparlamaya çalışırken Doff adaya oturmuş prenses dudukluyordu.Croco baktı bu yapmış ben de yaparım diye girişti ise işte.

Croco daha Wbden aldığı yenilgi üzerine kendini toparlamaya çalışırken Doff adaya oturmuş prenses dudukluyordu.Croco baktı bu yapmış ben de yaparım diye girişti ise işte.
Croco en azından Wb'ye yürümüş. Doff anca prenses kovalaya-dursun.....
Zaman çizelgesi nasıl acaba. Hatırlamıyorum tam. Önce Croco mu Doff mu bu işe giriyordu??

Croco en azından Wb'ye yürümüş. Doff anca prenses kovalaya-dursun.....
Zaman çizelgesi nasıl acaba. Hatırlamıyorum tam. Önce Croco mu Doff mu bu işe giriyordu??
Yürümüş ? Tek yemiş demek istedin herhalde.Wb bir koymuş logia meyve sahibi olmuş lan Croco.Sittir et zaman çizelgesini.İsterse Croco 20 sene önce başlasın plana.Birisi bir gecede hallediyor diğeri ise halledemiyor

Yürümüş ? Tek yemiş demek istedin herhalde.Wb bir koymuş logia meyve sahibi olmuş lan Croco.Sittir et zaman çizelgesini.İsterse Croco 20 sene önce başlasın plana.Birisi bir gecede hallediyor diğeri ise halledemiyor
Teq işine girmeyelim şimdi. (Luffyspor)
Yaw işte buram buram kalite kokuyor. Bir tarafta yaptım oldu deyip bir gecede xalqı cahil bırakan bir Doff öbür tarafta yıllarını bu işe adamış Croco-boy.

Crocodile WB'ye falan daldıktan sonra ki Shichibukai olduktan sonra dövüştüğü söylendi. Dof o sıralar Tsuru'dan kaçıyordu Shichibukai bile değildi.

Croc'un yapmak istediği ile Dof'un yapmak istediği şey aynı değil ilk önce bunu anlamak lazım.

Güç her şey mi yaw.... Kaldı ki ts öncesi güç dengesi falan filan bir kamyon şey yazılır.
Doff'un nasıl fetih yaptığı ortada. O kadar hax yeteneğe normal anlayacağın.

Üst modeli dediğin şey orjinalin ucuz çakması yaw. Uğraşmamış bile Oda.
Şu salak kızla bomba diye sümük atan adama orjinal diyip Gladius gibi tasarım sahibi adama ve Machvise gibi güreşçiye mi çakma diyorsun.Anladım.Haterlık yaptığın için tartışmaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık