Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 94 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    371
Doffy ve Violet arasındaki samimiyet geçmişe dayanıyor elbette.Bunu anlayamamana şaşmadım.Oda samimi ifadeler kullandıklarını söylüyor dressrosa tutkulu bir yer olduğu için.Ancak bu şu an için geçerli değil geçmişte yaşananlardan dolayı yapılan bir hitabet şekli.Violet ile bir zamanlar tutkuyla karışık bir muhabbetleri olmuş sonrasında devam etmemiş bu yakınlık.Violet samimiyetle ona istediğini yaptıramayacağını tam olarak elde edemeyeceğini kabullenmiş olsa gerek bir noktadan sonra.Zaten bizimkileri görünce kurtarıcı olarak düşünüp anında ihanet ediyor.Hala Dof’u manipule edebileceğini düşünse göz göre göre ihanet etmezdi.Tabii ki dressrosa arc için aralarında bir tutku yoktu.Doffy ilk kral olduğundan sonraki 10 sene içinde birşeyler olmuş o kadar.Ancak Doflamingo’ya engel olmayı denediğinde yine zamanında arada bir samimiyet olduğu için kişisel olarak hitap etti.Doflamingo demedi yani.Bu biraz ciğerini bilirim senin lütfen yapma bunu demek gibi.
Ney?
Sen bu kadar şey yazdın da, ne diye yazdın yahu?
Büyük aşklarını gözler önüne serdim. Yapman gereken anın tadını çıkarmak, böyle romantizmi bir daha kimbilir nerede bulacaksın. Ne diye böyle tespit kastın sen?

Tam tersi olmasın o?
Aforizma, Croco önde.
Takım seçimi, Doff söz konusu bile değil.
Iq, Croco bu konuda da önde maalesef.
İleri görüşlülük, burnunun dibindeki haini göremiyor Doff.....
Daha yazardım ama kabak çekirdeği çitliyorum reyiz.
Ha ? Git manga oku keko.Daha en güçlü adamı Doffynin köpeği olan Bellamy kadar olamayan adayı yıllarca ele geçiremeyen adam ile bir gece iş çözen adamı bir mi tutuyorsun ?

Tam tersi olmasın o?
Aforizma, Croco önde.
Takım seçimi, Doff söz konusu bile değil.
Iq, Croco bu konuda da önde maalesef.
İleri görüşlülük, burnunun dibindeki haini göremiyor Doff.....
Daha yazardım ama kabak çekirdeği çitliyorum reyiz.
Yahu bomba meyvesi gördünüz üst modeli çıktı kilo meyvesi gördük hep beraber adamın ailesinde üst modeli çıktı.Hala daha şunları yazmak cidden ilginç manga okumamış gibi.Doffy’nin çakma değil de Croco’nun bir üst modeli olduğunu nasıl anlatsın daha mangaka. :/

Yahu bomba meyvesi gördünüz üst modeli çıktı kilo meyvesi gördük hep beraber adamın ailesinde üst modeli çıktı.Hala daha şunları yazmak cidden ilginç manga okumamış gibi.Doffy’nin çakma değil de Croco’nun bir üst modeli olduğunu nasıl anlatsın daha mangaka. :/
Aynen öyle açıkladım önceki mesajımda zaten. Bu seride çakma olan biri varsa o da Fujitora'dır net, adam direk Smoker'ın çakması.

Doflamingo ise Crocodile yenildikten hemen sonra çizildi, Croco gibi ülke ele geçirmeye çalışan birisini tasarlamışken tutupta Ülke Kralını tasarlamamış olamaz. 1 arc'ta Croco'nun çok ileri versiyonunu tasarlamamış olamaz. Dof ilk tanıtıldığında bile Sengoku ile konuşurken '' Adada işler tıkırında gidiyor '' diyor, yani gerçek Kral ile kral olamayan adamı bir tutmak neresinden tutarsak tutalım saçma.

Adam o kadar çakma ki Croc hapse düştü diye "Benim ondan ne eksiğim var" diye düşündü. Sonuç zaten ortada sen hala ne diyorsun? :hhh:

Ha ? Git manga oku keko.Daha en güçlü adamı Doffynin köpeği olan Bellamy kadar olamayan adayı yıllarca ele geçiremeyen adam ile bir gece iş çözen adamı bir mi tutuyorsun ?
Güç her şey mi yaw.... Kaldı ki ts öncesi güç dengesi falan filan bir kamyon şey yazılır.
Doff'un nasıl fetih yaptığı ortada. O kadar hax yeteneğe normal anlayacağın.
Üst modeli dediğin şey orjinalin ucuz çakması yaw. Uğraşmamış bile Oda.

Aynen öyle açıkladım önceki mesajımda zaten. Bu seride çakma olan biri varsa o da Fujitora'dır net, adam direk Smoker'ın çakması.

Doflamingo ise Crocodile yenildikten hemen sonra çizildi, Croco gibi ülke ele geçirmeye çalışan birisini tasarlamışken tutupta Ülke Kralını tasarlamamış olamaz. 1 arc'ta Croco'nun çok ileri versiyonunu tasarlamamış olamaz. Dof ilk tanıtıldığında bile Sengoku ile konuşurken '' Adada işler tıkırında gidiyor '' diyor, yani gerçek Kral ile kral olamayan adamı bir tutmak neresinden tutarsak tutalım saçma.
Çakma muhabbeti aşırı saçma.Çünkü mangaka hayvan sembolleri vermiş lordların hepsine.Tıpkı novalar gibi hepsini aynı anda tasarladığı bariz.Moria.Mihawk,Croco,Doffy hayvan temasıyla işlendi.Zaten Roger idam sahnesinde de bu dördü var.Yani sonradan tasarlayıp çakma karakter yapayım dediyse hancock,jinbe falan olabilirdi ama bu dördü olamaz.

Güç her şey mi yaw.... Kaldı ki ts öncesi güç dengesi falan filan bir kamyon şey yazılır.
Doff'un nasıl fetih yaptığı ortada. O kadar hax yeteneğe normal anlayacağın.

Üst modeli dediğin şey orjinalin ucuz çakması yaw. Uğraşmamış bile Oda.
Çöl ulkesindesin ve yeteneğin de kum.Göstersin yeteneğini alsın adayı.Alabilmiş mi hayır.Alan adama saygı duyacaksınız o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık