Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 277 74.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 95 25.5%

• Kullanılan toplam oy
    372
Dön bebeğim
Dön çaresiz başım
Ayrılık böyle uzun sürmez ki
Dön, dön bebeğim
Acılar seliyim
Dön, dön bebeğim
Hasrete gebeyim
Dön, dön bebeğim
Dön çaresiz başım
Dön, dön bebeğim

1 bölüm görünecek diye resimlere bakmak yerine okuduk şu mangayı ya sonunda. Çok kral karakter benim adam. İkonik biri.

Dön bebeğim
Dön çaresiz başım
Dön, dön bebeğim
Acılar seliyim
Dön, dön bebeğim
Hasrete gebeyim
Dön, dön bebeğim
Dön çaresiz başım
Dön, dön bebeğim

1 bölüm görünecek diye resimlere bakmak yerine okuduk şu mangayı ya sonunda. Çok kral karakter benim adam. İkonik biri.
Like atanlara bakıyorum ve şaşırmıyorum nerde bir kutsal ejder var lobi başkanı olarak orada @Kuroro :rolleyes:

Tam bir şeyh uçmaz müridi uçurur hikayesi. Kötü adam olarak çok sevsem de, hikayesinde atlanan detaylar üzerine düşününce dehşete düşüyorum. Bu Don Kişot korsanları standart bir korsan tayfası değil de, bir nevi tarikat gibilerdi şimdi düşününce. Trebol de muhtemelen bir çocuk istismarcısıydı.

Bakın. Dört tane yetişkin adam, kendilerine liderlik etsin diye 8-10 yaşında bi çocuğu seçmez. Standart bi suç örgütü için bile absürt, Dof bir düşmüş kutsal ejder olsa bile absürt, kral hakisi olsa bile absürt. HAYATIN OLAĞAN AKIŞINA TERS. Bu Trebol gidiyo, Dof'u kendi emelleri için basbayaa manipüle ediyor. He tabi Dof zaten doğuştan da kötü biriydi ama Trebol'ün şımartmaları işi başka bir noktaya taşıdı. Dof çocukluğund alıştığı Kutsal Ejder muamelesini arıyordu, Trebol de bu muameleyi ona veriyordu. Azıcık basiretli her kimse bir çocuğu bu derece şımartmaması gerektiğini bilir. Türkçe'ye nasıl çevrilir bilmiyorum ama Trebol'ün yaptığı şey bir çeşit grooming.

Dof gerçek bir tanrı muamelesi görüyordu, gün geçtikçe bu muameleye alıştı ve buna tam manasıyla bağımlı oldu. Ailenin ilk dört yöneticisi hariç, geri kalan bütün üyeleri ise bu muameleye devam etmekten başka bir çaresi olmayan, gidecek bir yeri de olmayan, yalnız ve travmatik şeyler yaşamış kişilerden seçilmişti. İşleyiş bakımından, üyelere uygulanan manipülasyon bakımından ve üyelerin bütün benliklerini silip sadece Dof için yaşayıp Dof için ölmeye kararlı oldukları bir korsan tayfasıydı bu. Dof'un da bu noktada Adnan hocadan ya da Charles Manson'dan çok da ciddi bir farkı yoktu. Simbiyotik sömürü ilişkisi. Dof kendi tayfasını dahi gerçekten ailesi olarak görmüyordu, hiçbir zaman o duygulara sahip olabilecek bir adam sa zaten olmamıştı, ama kendi tayfası ihtiyaç halinde gerekirse ölüp gerekirse de öldürebilecek olsunlar diye onlara aile olduklarını hissettiriyordu.

Ve muhtemelen Violet'le olan ilişkisi de aynı manipülasyona dayalıydı.

Şimdi asıl mide bulandırıcı detaya geleyim. Tarikat benzeri bir yapının içinde, yöneticilerden biri bir groomer ise, ve bu yapının içindeki çocuklar da sağa sola itilmiş istenmeyen çocuklar, piçler ya da ne bileyim savaş yetimleri falansa, o tarikatın içinde ne olur?

Cevabı biliyorsunuz. Detaylı yazmaya gerek duymuyorum, çünkü bu bir iddianame değil.

Ama aranızda Law neden Dof'la savaşmaya güç yetiremedi diye düşünen varsa, sebebi muhtemelen bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık