Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Donquixote Doflamingo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 274 74.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 93 25.3%

• Kullanılan toplam oy
    367
Kendi kendinizi hakli cikardiğınıza göre evet bayağı haklisiniz :S
Karakterlerin sağlamlığı şanslı yada şanssız olmalarına göre mi belirleniyor? Yazar Doflamingo'yu annesi, babası, kardeşi ve tayfası ile geçmişe dönerek işledi neyi neden yapıyor okuyucuya gösterdi. Gençlik yıllarında neler yaptığından buralara nasıl geldiğinden bahsetti. Yeni Dünya'da hala nasıl varlık gösterdiğini, iş yaptığı insanları ve ne iş yaptığını anlattı. Hapishaneye sokmasına rağmen konuşturmaya ve Zirve Savaşındaki gibi etkileyici laflar ettirmeye devam etti. Okuyuculara bundan sonra işlerin nasıl devam edeceğini bu adam açıklıyor ama tüm bunlara karşılık Croco cesur, iradesi kuvvetli ve şanssız diye daha derin ve sağlam karakter oluyor.

:hhh::hhh:

Karakterlerin sağlamlığı şanslı yada şanssız olmalarına göre mi belirleniyor? Yazar Doflamingo'yu annesi, babası, kardeşi ve tayfası ile geçmişe dönerek işledi neyi neden yapıyor okuyucuya gösterdi. Gençlik yıllarında neler yaptığından buralara nasıl geldiğinden bahsetti. Yeni Dünya'da hala nasıl varlık gösterdiğini, iş yaptığı insanları ve ne iş yaptığını anlattı. Hapishaneye sokmasına rağmen konuşturmaya ve Zirve Savaşındaki gibi etkileyici laflar ettirmeye devam etti. Okuyuculara bundan sonra işlerin nasıl devam edeceğini bu adam açıklıyor ama tüm bunlara karşılık Croco cesur, iradesi kuvvetli ve şanssız diye daha derin ve sağlam karakter oluyor.

:hhh::hhh:
Olay o değil ki sadece sen öyle anlamak Istiyorsun. Orada demek istediğim Dof'un sürekli övülen bir tarafinin şansli olduğu. Fakat siz kendinizi hakli buluyorsaniz kesin öyledir zaten. :hhh:

Olay o değil ki sadece sen öyle anlamak Istiyorsun. Orada demek istediğim Dof'un sürekli övülen bir tarafinin şansli olduğu. Fakat siz kendinizi hakli buluyorsaniz kesin öyledir zaten. :hhh:
Yahu bundan bana ne.
Adam dedi ki Croco Doflamingodan daha sağlam karakter. Ben de dedim ki karakterin sağlamlığı öyle değil böyle derecelendirilir.
Adam tutmuş Trebol gibi biri meyve verdi bu karakter sığ diyerek değerlendiriyor. Sen de gerçekler acıdır diyorsun bunun üstüne. Bana da gerçekleri ortaya koymak düşüyor kusura bakmazsın umarım. :bilmem:

Gear açmadan yenilen Croco ile G4'e düşen Dof, MF'de veya şu an denk çiziliyor

Crocodile güç olarak Alabasta'da en kötü çizilen boss bana göre Oda tarafından. Karizma olarak daha karizma bir karakter yalnız.

Oda'nin eksi hanesi kesinlikle Croconun güç dengesidir. Hatta Oda'da bulduğum minumum birkaç kusurdan biridir Luffy vs Croco.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık