Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar the originals e başlıcam ama bu TVD dizisinin devamı gibi birşey mi pek anlamadım da
The Vampire Diaries dizisine 2. sezonunda bir grup vampir dahil oluyor. Bunlar ilk(köken) vampirler. 4. sezonun bitmesiyle birlikte bu köken vampirler diziden ayrılıyorlar. Dizide konu olarak başka bir eyalete geçiyorlar. O ilk vampirlerin hikayesi, The Vampire Diaries ile aynı zaman içerisinde, farklı bir eyalette geçiyor. O olaylarda The Originals dizisinde gerçekleşiyor. TVD'den yan dizi olarak The Originals'i yaptılar. İleride belki tekrar bir araya gelirler.

Originals'e başlayacaksan TVD izlemen lazım.

Ya şöyle her bir bölümü sezon finali gibi olan SOA gibi her bölümünde acaba ne olacak diye beklediğim bir dizi istiyorum ama yok :(

Lost tam aradığın kriterlere uyan bir dizi. İçinde barındırdığı bilinmezlikler sayesinde dünya çapında bir üne kavuştu. Üstelik her bölüm sonu, senin tabirinle sezon finali gibi bir his uyandırıyor insanda.

@Ayrıca oyuncular rolleriyle bütünleşmiş bir performans sergiliyor.
@'i hep yanlış kullanıyormuşsun gibi geliyor bana nedense :/

Lost tam aradığın kriterlere uyan bir dizi. İçinde barındırdığı bilinmezlikler sayesinde dünya çapında bir üne kavuştu. Üstelik her bölüm sonu, senin tabirinle sezon finali gibi bir his uyandırıyor insanda.

@Ayrıca oyuncular rolleriyle bütünleşmiş bir performans sergiliyor.
ustam ünlü dizilerin hepsi ezber zaten az önce once upon a time izledim 4 bölüm baydı
sherlock gibi bir bilinmezlik olacak dizi de shameless gibi komediler SOA gibi de her bölüm sezon finali olacak
ayrıca lost dizisinin sonunu nereye bağladılar böyle saçmalık izlemedim yani prison break bile bu kadar saçmalamamıştı yani

Bende farkındayım bunun ama yıllardır bu şekilde kullandığım için bırakımıyorum bir türlü.:/

Aslında son birkaç sezon ile ilgili beklentilerini fazla tutmaman ile ilgili bilgi vermeyi düşünüyordum ama diziyi sonunda kendi yorumunu yapmanı istediğim için vazgeçtim. Diziyi izlediysen senin de bilmen lazım, son sezonlardan özellikle son sezondan memnun olan türden insanlar var.:D

Fringe'yi izledin mi peki ?
3. sezona kadar izledim ağır spoiler yedim finaliyle ilgili 45 dakika küfürden sonra bıraktım diziyi

Aklıma şu an aradığın türde sadace Spartacus, GOT,Hostages gibi yapımlar geliyor.

Mini dizilerde ise "The Kill Point" serisini öneriyorum. Şöyle ki bu seri hayatımda izlediğim en güzel mini dizi.Yani tam referans veriyorum bu dizi için.Üstelik dizinin bölüm sonları tamda senin aradığın türden. Ayrıca seni memnun edecek bir başka hususta, dizinin son dakikasında bile öngürü yapabilmek imkansız

@Diziyi Google'da aratınca daha önce "atv" kanalında yayınlanmış olduğunu öğrendim. Demek kaliteli yapımdan anlayan birkaç insan kalmış, yerli televizyonculuk piyasasında.

Son düzenleme:
@gokhan

SOA iyi götürür ama her bölüm bir sezon finali değil ne yazık ki :) Yine de henüz izlemediysen belki Person of Interest'i sevebilirsin. 1. sezondan sonra her bölüm üstüne katarak ilerliyor. Bunun dışında belli bir tarzın var mı bilmiyorum ama, şaşırtmacalı sonları seviyorsan çerezlik niyetine çok eğlenceli bir Leverage var yine...

Unknown

Sherlock Holmes filmlerini aşırı derece sevdiğimden dizini izlemeden küçük görüyordum.Batırmışlardır diye düşünyorumdum ama burdaki yorumları görüp başlayayım dedim.Fazla bölümü yokmuş 1. bölümüne başladım müzikleri nerdeyse aynıydı.Atışmalar ve bölüm sonundaki saşırtmaca çok güzeldi baya baya sevdim diziyi hadi bakalım 2. bölümde ne olacak merak ediyorum.

Steven Moffat bunu yazmaktan Doctor Who'yu batırdı zaten... Çok şanslısın, sonradan izlemek kadar şanslı omayı ben de isterdim. :) Bu OP'ye yeni başlamak gibi bir şey :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık