Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Silinmiş Üye

HIMYM bu dizi gibi olamaz.NEVAAAAAAAAAAAAAA HIMYM tadını nasıl aldın ?

HIMYM bu dizi gibi olamaz.NEVAAAAAAAAAAAAAA HIMYM tadını nasıl aldın ?
6. sezonda bitti o dizi. Gerisi tekrarlanmalar ve saçma muhabbetlerden oluşuyor. Her sezon 3 tane güzel bölüm çıkarıyorlar 10 bölümde de 1 tane eğlenceli söz oluyor. Ortalama dizi izleyecisine yetiyor o da :S

Edit: Scrubs bence HIMYM'dan daha güzel bir dizi. Konseptleri de birebir aynı.

Silinmiş Üye

6. sezonda bitti o dizi. Gerisi tekrarlanmalar ve saçma muhabbetlerden oluşuyor. Her sezon 3 tane güzel bölüm çıkarıyorlar 10 bölümde de 1 tane eğlenceli söz oluyor. Ortalama dizi izleyecisine yetiyor o da :S
Son sezonlarının diğer sezonlarına göre yavan kaldığı doğru.Ancak yinede şu anki mevcut pek çok komedi dizisinden çok daha iyi durumda bence.Gerçi henüz son sezonu izleyemedim.

6'dan önce bile olabilir :D

Son sezonlarının diğer sezonlarına göre yavan kaldığı doğru.Ancak yinede şu anki mevcut pek çok komedi dizisinden çok daha iyi durumda bence.Gerçi henüz son sezonu izleyemedim.
izleme zaten marshall 15 bölüm arabayla yolculuk yapıyor :D

Komedi dizisi izlemiyorum bilemeyeceğim o kadarını. Ama bence giderek vasatlaşan bir dizi. Özellikle;

Şu bir kızı kendi düğününden kaçıran Ted bölümünde dizi benim için tamamen bitti. O zamana kadar yazdıkları bütün dramayı bir bölümde sildiler ve dizi "haha gülün işte ya ne bekliyorsunuz ki" oldu iyice.

Silinmiş Üye

Komedi dizisi izlemiyorum bilemeyeceğim o kadarını. Ama bence giderek vasatlaşan bir dizi. Özellikle;

Şu bir kızı kendi düğününden kaçıran Ted bölümünde dizi benim için tamamen bitti. O zamana kadar yazdıkları bütün dramayı bir bölümde sildiler ve dizi "haha gülün işte ya ne bekliyorsunuz ki" oldu iyice.
HIMYM'den mi bahsediyosunuz siz ya ? Ne draması lan ! Sunny in Philadelphia diyorum ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık