Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
David tennant'tan sonra izlemedim valla. Yeni doktor da iyi ama Tennanta gözüm çok alıştığı için eskisi gibi sarmadı.
Başlasan alışacaksın. David'den sonra garip geliyor ama bayağı alıştım ve sevdim ben. Zaten 25 dk önce Matt de ayrıldı seriden. Peter Capaldi geldi. :D

Hocam bilim kurgu felan seviyorsan. The X Files'a başla. Bir izleyen bulamadım muhabbet edecek adam yok :/ 10 numara dizi ama he kendime muhabbet edecek birisi aradığım için demiyorum :D
Hocam izliyorum ben X-Files'ı ama henüz 2. sezondayım. Zamanında da CNBC-E'den son sezonlarını izlemişliğim vardır.

Not: Tam olarak emin olamamakla beraber Ilgaz'da izlemişti diye biliyorum ben.

@Tensei
Derdini çok iyi anlıyorum dostum. Son 3 yılda çıktığım 6-7 farklı kızın hepsi de TWD izliyordu. Bende mecburen onlarla birlikte izliyordum :(. Ama önceki yıl ağırlığımı koydum dedim ki hiç bir güç izletemez bana bu seriyi :D.

Not: Şu anda ilişki durumumun "single" olduğunu söylemeye gerek yoktur sanırım :hhh:
Not: Geri kalanları mı izlesem acaba ne yazsam. Tabularımı yıkmanın zamanı gelmiş galiba :D.

1. sezon finalinden sonra ara veremezsin zaten :D 2. sezon biraz sönük kalmış onun yanında sadece.
Yapma ferit ikinci sezon finali bence çok güzeldi :D ama renkler zevkler ne diyim :D hatta 3.sezon başlamadan bu hafta sonu arka arkaya 2 sezonu izliycem sanki hiç ara vermemiş gibi sevinicem sonra da :D

Yapma ferit ikinci sezon finali bence çok güzeldi :D ama renkler zevkler ne diyim :D hatta 3.sezon başlamadan bu hafta sonu arka arkaya 2 sezonu izliycem sanki hiç ara vermemiş gibi sevinicem sonra da :D
Ben de 1 hafta önceden izledim işte :D 3. sezonun yakın zamanda gelmeyeceğini duyunca bırakmıştım 2. sezonun 2 bölümünü dün izledim onları da :D Sevmediğim şey biraz barizdi olanlar yoksa güzel.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık