Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Croco-Boy

Imei cakarsin haci en ucuz öyle ama illegal ... baska Şansın yok az para diyorsan pasaport kaydı da yaptirsan 200 300 tl paran gider ...
Ikiz kardeşimin pasaportu var da yurt dışına hic çıkmadı. Nasol olacak hic bilmiyorum. Mis gibi telefonun tadını cikartamiyorum :confused:

Bölümün sonunda makineyi aktif ediyordu. Şimdi bir daha baktımda loading doluyor. Makine o zaman güçlenicek yada Samaritan'ı tehdit olarak algılayıp yok edecek başkasının eline falan geçmesin diye.
Bölüm sonunda şöyle birkaç detay vardı.

Finch ve arkadaşı ölümle burun buruna geldiğinde makine olanları gördü.Makinenin diğer yapay zekadan oluşan işletim sistemlerinden haberi varmış hatta bazılarını aktif olarak gösteriyor.Finchin arkadaşına gerçeği söyletmeye çalıştıklarında Machine Samarithan'ı deactived etiketinden bilinmeyen sınıfına soktu.Yani önceden makinede verilen bilgiler ışında aktif değil olarak işaretlemişken şimdi bilinmeyen olarak görüyor.Bu arada Reese'in dövdüğü Hershi makine sarı kutucuk içine almaya başlamış.Bunun ne demek olduğunu şu an tam hatırlayamadım,hatırlatırsan aslında iyi olur.

Başka gözümden kaçanlar olabilir ama genel olarak böyle.

Geçen sene de mart ayının sonunda yayınlanmıştı.Ondan önceki sene ise nisan ayında yayınlandı. Çoğu kaliteli dizinin sezon aralarında bir yıla yakın süre farkı olur.Bu yüzden 5. sezonu da büyük ihtimalle mart 2015'in sonunda yaparlar.:D

@Sengoku
Hacı bahsini ettiğin dizinin başrol karekteri beğendiğim bir oyuncu olduğu için diziye başlamayı düşünüyorum ama türlü bahanelerle erteliyorum. Sence izlenilmeye değer bir seri mi?

Edit:Reyting oranları da hiç fena değilmiş dizinin.
Hocam geç bile kalmışsın bence başlamaya sen. Kesinlikle tavsiye ediyorum... Şiddetle tavsiye ediyorum ki izle onu. Ama haa dersen ki biriksin, sen bilirsin neredeyse 9 aydır yeni sezonu bekliyoruz yani...

Çok iyi yapmışsın. 3. sezona kadar dişini sık. Sonrasında akıyor dizi. :D
Daha 1.sezondayım babaları falan geldi,gitti. Arkadaşlardan minimum derecede spoiler aldım heyecanı düşürmesin diye :D Aldığım en büyük spoiler bu kardeşler her sezon finali ''ben senle yapamıyorum'' diye ayrılıp diğer sezon başında barışıyolarmış.

Daha 1.sezondayım babaları falan geldi,gitti. Arkadaşlardan minimum derecede spoiler aldım heyecanı düşürmesin diye :D Aldığım en büyük spoiler bu kardeşler her sezon finali ''ben senle yapamıyorum'' diye ayrılıp diğer sezon başında barışıyolarmış.
Dandik seri. :/

Doctor Who izlemediysen ona başla. :S

Gibi gibi. :D Bende mini bir spoiler vereyim. :/ 4. sezon ile beraber diziye meleklerde dahil olucak. O zaman daha çok ilgi çekici olucaktır, eminim. :D

The Originals izleyen kimler var :/
Yalnız mıyım :T
Öyle ulu orta söyleme. :S Forum kabullenemez TVD ve The Originals'i. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık