Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma [1]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daha önce sitede bilgisi verildi mi bilmiyorum. "24" geri dönüyor. Mayıs ayında başlıyor ama ne yazıkki 12 bölüm olacakmış bu sefer ve tek seferliğe mahsus. Kiefer Sutherland gene Jack Baurer karakterini oynayacak.

Haber kaynağı

Unknown

Game of thrones ın yeni sezonu ne zaman geliceği hakkında bilgi var mı ?

The following'deki katil gibi çıksaydı keşke red john :(.
"The Following" sezon finali izlemeyenler için spoiler içerir!!!
O diziyi de nasıl devam ettirecekler merakla bekliyorum. 3 başrolde öldü gitti!!!

Not: Bu arada diziyi izleyen vardır herhalde dimi???

Unknown

Tüm dizilerin yeni sezon tarihleri konu başlangıç mesajında yazıyor.GOT büyük bir aksilik olmassa 30 Mart'ta başlayacak.
Gördüm ilk başta Ctrl f yaptım aradım bulamadım.Yukarıdaki link e de baktım. Bulamadım o yüzden yazdım.Bu arada baya uzun olmuş ya bu ara..

Unknown

Geçen sene de mart ayının sonunda yayınlanmıştı.Ondan önceki sene ise nisan ayında yayınlandı. Çoğu kaliteli dizinin sezon aralarında bir yıla yakın süre farkı olur.Bu yüzden 5. sezonu da büyük ihtimalle mart 2015'in sonunda yaparlar.:D
Şuan çıkan filmlerin %70 inden daha iyi bir senaryo ve kalite vs de daha iyi . Ve de bu bir dizi. Orasına birşey demiyorum da beklemek baya zor :D

O yeni makine mutlaka var ve Finch'in makinesi onu aktif ediyor benim anladığım kadarıyla.
Bölümün sonunda makineyi aktif ediyordu. Şimdi bir daha baktımda loading doluyor. Makine o zaman güçlenicek yada Samaritan'ı tehdit olarak algılayıp yok edecek başkasının eline falan geçmesin diye.

Croco-Boy

Arkadaşlar küçük bir sorum olacaktı. Eğer geniş bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımınızı bekliyorum.

İngiltere'den Samsung Galaxy SIII Mini geldi 2 gün kadar önce, telefon yurt dışından geldiği için kapandı kullanıma. Bunu açtırmak için illa ki pasaport şart mı? Pasaport haricinde ucuz bir fiyata açtırmamız mümkün mü ? Yapabilecek olan bu işten anlıyorum diyen ya da bu konuyla ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz ? Acil yardım :confused:

Arkadaşlar küçük bir sorum olacaktı. Eğer geniş bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımınızı bekliyorum.

İngiltere'den Samsung Galaxy SIII Mini geldi 2 gün kadar önce, telefon yurt dışından geldiği için kapandı kullanıma. Bunu açtırmak için illa ki pasaport şart mı? Pasaport haricinde ucuz bir fiyata açtırmamız mümkün mü ? Yapabilecek olan bu işten anlıyorum diyen ya da bu konuyla ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz ? Acil yardım :confused:
Hocam ben şubatta gelicem türkiyeye ver telefonu geçireyim pasaporttan :)

Imei cakarsin haci en ucuz öyle ama illegal ... baska Şansın yok az para diyorsan pasaport kaydı da yaptirsan 200 300 tl paran gider ...
bu konuda ne işi var bu muhabbetin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık