Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
MIhawk Yonkou deyip Crocodile Belamy etmez diyorsun. Seriyi sorgulatiyorsun yorumlarını okuyanlara :S
Belamy 2 yıl sonra en çok gelişim gösteren karakterlerden biri. Eğer Croco bu kadar güçlüyse Büyük Hasırşapka Filosunda bir koltuk sahibi olması şaşırtmaz beni. Bakalım ne olacak, heyecanla bekliyorum.

Reisi bir sonraki görüşümüzde muhtemelen tüm yonkouları sıraya dizip purosundan bir duman çekerek 1 yumrukla dördünü de bayıltacak.
Allah korusun kafası atarsa falan marineford'u basar. Herşey olabilir yani korkmak lazım.
Croco ablamızın karşısında İm bile dursa dizlerinin bağı çözülür, kapaklanır yere.
Amazonların, Okamaların ve de Nonoşların gururu Croco Boy anam babam padişah hazretleri. <3

Şu zamana kadar hiç ban yemedim. Ama banlanırsam şayet engin tecrübelerinizden yaralanmak için boş vaktimi nasıl geçireceğime dair 1-2 tavsiye isterim.
Git dizi,film izle. Kitap vb. şeyler oku ama sakin bir daha seriyi falan okuma bu kadar okumayla seriyi böyle yorumluyorsan seriyi daha ince okuduğunda nasil yorum yaparsin tahmin edemiyorum. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık