Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Crocodile

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 225 70.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 97 30.2%

• Kullanılan toplam oy
    321
Alabasta hali çöp ama kabul et.

Ayrıca bir karaktere çöp deniliyor diye kimyasal atık demek nedir? Saygımızı koruyalım biraz, polemikle alakam yok diyorsun insana dediğin lafa bak şurda bir karakter için.
Bu forumun yapısı böyle ben de buradan alıştım. Kendin adres atıp gelin lan yiyorsa demiş insansın. Senden duymak tuhaf oldu.

Aynı şey demedim. Ancak Croco'nun peşine de amiral takmadıkları kesin. Hatta birisini taktıkları bile kesin değil. :D Taktılarsa bile çer çöpe yakalanmasın zaten.
Bu bilinmiyor işte kesin diyosun mesela sen.
Law mesela diyor Shichilik düşerse peşine Amiral takılır diyor fakat şuan herkesin düştü fakat Amiral falan gitmiyor gidemez de zaten şuan ki durumda. Fakat bu adam sorunsuz bir şekilde oturup istediği gibi takılıyor bakalım işte herkesin Shichiliği gitti kim ne kadar rahat olacak?

Gecko Moria, hatta Lucci'den dahi çöp aslında.

Oda gizem kasıyor bununla güçlü mü değil mi diyede, bence artık güçlü bir geri dönüş yerine, direk Buggy gibi komedi unsuru olacak gibi.

Karizma, purosu var artislik yapıyor ama bunun yaptığının daha iyi faaliyetini General Franky'e saldırarak Baby5 sigara içerek yapıyor, çokta abartılacak bir olayı yok yani bu konuda.
Hiçbiri çöp değil.

Alabasta hali çöp ama kabul et.

Ayrıca bir karaktere çöp deniliyor diye kimyasal atık demek nedir? Saygımızı koruyalım biraz, polemikle alakam yok diyorsun insana dediğin lafa bak şurda bir karakter için.
Senin düşüncene göre 2 yıl sonraki Bellamy, Luffy'i dolayısıyla Crocodile'ı çok kolay yener. Ama işe bak ki Bellamy'e çöp den bile değersiz gözle bakan Doflamingo, Crocodile'a ortaklık teklif ediyor. Zaman atlaması öncesi hiç bir büyük boss çöp değil. Lucci biraz zayıf konumda olabilir belki ama o bile çöp değil.

Bu bilinmiyor işte kesin diyosun mesela sen.
Law mesela diyor Shichilik düşerse peşine Amiral takılır diyor fakat şuan herkesin düştü fakat Amiral falan gitmiyor gidemez de zaten şuan ki durumda. Fakat bu adam sorunsuz bir şekilde oturup istediği gibi takılıyor bakalım işte herkesin Shichiliği gitti kim ne kadar rahat olacak?
Hükümet 2 yıldır savaşın getirdiği tahribatı düzeltmeye çalışıyor.
Üstüne reverie vb başlarında bir sürü dert var.
Bu kadar derdin arasında kimse çöpleri eşelemekle uğraşmıyor. :)

Ateş festivalinde yeni tedarikci olarak bekliyorum Wanoya. Çok iyi dönecektir.

@Sir Crocodile Jack ile görüşen Croco olur mu dersin? Festivale bile gelebilir belki. Daz Bones ile estitirdi biraz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık