Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Linlin vs. Edward Newgate

Koca Ana vs Beyazsakal

• Koca Ana

Kullanılan: 24 23.5%
  • Beyazsakal

Kullanılan: 65 63.7%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 13 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    102
Şimdi bu seniin yorumunden ben Teach'in gura-gurası WB'kinden daha güçlü yorumu çıkıyor.Sengoku o kadar zaman duran adam niye gitti de atladı Teach'ın üstüne? Adamın hakimiyeti sıfır meyvede.Adayı yıktı geçti.Ben burdan Oyaji gücünü kıstı derim ki adam tayfasını korudu kendi gücünden.Sadece Ace öldükten sonra öfkeden tutmadı kendini ki o zamanda adayı ikiye yardı.
Birde konunun amacını harbiden anlıyamadım.Oda demiş 1.Mama demiş 2. Kaido demiş 3.Daha neyi tartışalım ki biz.Niye kabul edemiyonuz ki WB 'in yaşarken en güçlüsü olduğunu? Karakter gıcık bir tipde değil gıcık olasınız.Benim hayran olduğum nadir karakterlerden biridir şu anime dünyasında.Oda açık kapı bıraksa eyw dicem de yok tartışılcak bir şey yok.
WB' yi Mama'dan kat kat fazla seviyorum. Ama WB'nin en güçlü olarak kalmadığını yorumlamak için bir sürü sebep var. MF'de kendi de dahil herkesin ağzından güçten düştüğü söyleniyor. Bu adam doğru dürüst h.haki salamıyordu. Adam akıllı savunması yoktu. WB'nin kendisi sonsuza kadar en güçlü kalmayacağını söylediği sıra her şey bitti. Bu ne demek biliyor musunuz? Sizin o ihtimal dahi kabul etmediğiniz şeyin ihtimalinin ortayq döküldüğü demek hem de direk karakterin kendi ağzından. Daha fazla söze gerek yok. Görmek istemeyen zaten buna da bir kılıf bulur.

WB' yi Mama'dan kat kat fazla seviyorum. Ama WB'nin en güçlü olarak kalmadığını yorumlamak için bir sürü sebep var. MF'de kendi de dahil herkesin ağzından güçten düştüğü söyleniyor. Bu adam doğru dürüst h.haki salamıyordu. Adam akıllı savunması yoktu. WB'nin kendisi sonsuza kadar en güçlü kalmayacağını söylediği sıra her şey bitti. Bu ne demek biliyor musunuz? Sizin o ihtimal dahi kabul etmediğiniz şeyin ihtimalinin ortayq döküldüğü demek hem de direk karakterin kendi ağzından. Daha fazla söze gerek yok. Görmek istemeyen zaten buna da bir kılıf bulur.
Sonsuza kadar en güçlü kalamam demekle mevcut halinin en güçlü olmadığını söylemek nedir arkadaş :)
Sonsuza kadar kfde kalamam dersem kfden ayrılmış mı oluyorum mesela :rolleyes:

İkisi de ölümsüz denicek kadar dayanıklı.
İkisi de vurdu mu inletiyor.
Biri dahi,doğeribin kafa pek çalışmıyor
Beyazsakal alir.

Wb Mf'de en güçlü değildi bence.Ama full handikap halinde bile serinin gelmiş geçmiş en dayanıklısıdır.
Wb'yi çok severim o yüzden kısa bir not:Bb asla gura gura yı Wb'nin yarısı kadar etkili kullanamayacak.
Ama bu ankette makama saygımdan ve hiç gösterilmediğinden ikisi de ölür dedim.
İlk Wb öldürür ama.

Bakınız arkadaşlar bu yaşlı amcamız (WB) o hali ile Akainu ile dovusmus ki inca yaralara rağmen adam kisa sureligine de olsa Akainuyu saf disi etmis. BM akauni karisinda o kadar sansli olamaz bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık