Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Linlin vs. Edward Newgate

Koca Ana vs Beyazsakal

• Koca Ana

Kullanılan: 24 23.5%
  • Beyazsakal

Kullanılan: 65 63.7%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 13 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    102
Bence WB gibi durumda olursa bunu yapabilecek isimler var. Karşısında Ace'in ölümüne sebep olmuş Thatch'i öldürüp kaçmış bir adam var ve her zamanki uyuzlugunu WB'ye karşı gosteriyor biraz daha ölümünü geciktirmek için bir sebep ve Teach'i de iyi biliyor WB açık vereceğini düşünüyordu kendi ağzıyla diyor WB bu durumu zaten. O yüzden WB gibi nedenleri ve durumu olsa bunu yapabilecek isimler cikar bence.
WB'den başka o kadar hasarı alıp kafasının yarısı yokken ayakta durabilecek gördüğümüz bi adam mı varda Teach'ı gömücek ?

Bence WB gibi durumda olursa bunu yapabilecek isimler var. Karşısında Ace'in ölümüne sebep olmuş Thatch'i öldürüp kaçmış bir adam var ve her zamanki uyuzlugunu WB'ye karşı gosteriyor biraz daha ölümünü geciktirmek için bir sebep ve Teach'i de iyi biliyor WB açık vereceğini düşünüyordu kendi ağzıyla diyor WB bu durumu zaten. O yüzden WB gibi nedenleri ve durumu olsa bunu yapabilecek isimler cikar bence.
Vay anasını sayın seyirciler öyle bir karakter yok.

WB'den başka o kadar hasarı alıp kafasının yarısı yokken ayakta durabilecek gördüğümüz bi adam mı varda Teach'ı gömücek ?
BM o kadar saldırı yedi görünen hala bir yara almadığı. Mangaka'nın salladığı sallama top yarası kılıç yarasının toplamını beşe katlayacak yıldırım saldırılarını alıp da bir şey yokmuş gibi davranan kadın.

BM ve Kaido böyle bir izlenim veriyor. Bence diğer iki Yonkou da böyle hayvan çıkacak.

@Edwar D. Newgate

Yakında Zoro girer o kategoriye sen merak etme hacı.:(

BM o kadar saldırı yedi görünen hala bir yara almadığı. Mangaka'nın salladığı sallama top yarası kılıç yarasının toplamını beşe katlayacak yıldırım saldırılarını alıp da bir şey yokmuş gibi davranan kadın.

BM ve Kaido böyle bir izlenim veriyor. Bence diğer iki Yonkou da böyle hayvan çıkacak.
BM'nin iç organları kızarsın göğsünde kafam kadar 2 tane delik olsun 500 küsür mermi 200 küsür kılıç 40 küsür top hasarı yesin üstüne kafasının yarısı gitsin bak ayağa kalkabiliyor mu.

İç Organları kızarıp o kadar hasardan sonra Teach'i gömen bi adam bu serinin zirvesini hakediyor demektir. İster yaşlı ister genç ister hasta ister sağlam her türlü bu adam en güçlü Yonkou.

Benim bahsettiğim burada Big Mom'un hasar almadığı değil Big Mom dayanıklı o aşikar ama o kadar hasarın yarısı bile alsa Big Mom ayağa kalkamazdı.

BM'nin iç organları kızarsın göğsünde kafam kadar 2 tane delik olsun 500 küsür mermi 200 küsür kılıç 40 küsür top hasarı yesin üstüne kafasının yarısı gitsin bak ayağa kalkabiliyor mu.
Diğer yonkolar bunu yapamayabilir doğru.Fakat şöyle bir şeyde var gördüğümüz kadarıyla diğer yonkoların savunması daha iyi.Yani WB o kadar hasarı alıp devam edebiliyor ama bunlara o hasarı vermek zor.WB zaten çok dayanıklı bir karakter bir de üstüne Aka'dan sonra irade gücüyle biraz daha dayanınca Teach'i yendi.

Diğer yonkolar bunu yapamayabilir doğru.Fakat şöyle bir şeyde var gördüğümüz kadarıyla diğer yonkoların savunması daha iyi.Yani WB o kadar hasarı alıp devam edebiliyor ama bunlara o hasarı vermek zor.WB zaten çok dayanıklı bir karakter bir de üstüne Aka'dan sonra irade gücüyle biraz daha dayanınca Teach'i yendi.
Bak orda haklısın ona hiçbir lafım yok. Diğer yonkoular Oyajinin o halde yediği kadar basit hasarları yemezdi Akainu'dan öyle hasarlar kolay kolay almazdı Big Mom'dan gördüğüm kadarıyla. Benim bahsettiğim bu kadar hasarı yedikten sonra ayakta kalıp Teach'i gömebilecek gördüğümüz tek adamın Beyazsakal olduğu.

İç Organları kızarıp o kadar hasardan sonra Teach'i gömen bi adam bu serinin zirvesini hakediyor demektir. İster yaşlı ister genç ister hasta ister sağlam her türlü bu adam en güçlü Yonkou.
Doflamingo iç organları erimiş gibi yorum yapılıyordu bence bu forumdaki bazı kişilerce mümkün olabilecek bir şey. En azından onlar için olmalı. Neyse bana göre ise BM de dayaniklik ve hayvanlık bakımından WB ile yarışabilecek capta. Akainu'nun iki darbesini alıp direkt olarak ölecek tipler değiller ama tabi onlarda ölümüne yaralanmış olur. Fakat belki de WB'den bile daha iyi performans cikarabilirler. WB gibi hastaliklari yok.

Bak orda haklısın ona hiçbir lafım yok. Diğer yonkoular Oyajinin o halde yediği kadar basit hasarları yemezdi Akainu'dan öyle hasarlar kolay kolay almazdı Big Mom'dan gördüğüm kadarıyla. Benim bahsettiğim bu kadar hasarı yedikten sonra ayakta kalıp Teach'i gömebilecek gördüğümüz tek adamın Beyazsakal olduğu.
O kadar hasarı yediği halde Teach'i yenecek tek karakter WB olabilir buna katılıyorum ama bu WB'yi diğer yonkolardan ayrı bir yere koymaz bence.Çünkü bu adam zaten dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor.

Doflamingo iç organları erimiş gibi yorum yapılıyordu bence bu forumdaki bazı kişilerce mümkün olabilecek bir şey. En azından onlar için olmalı. Neyse bana göre ise BM de dayaniklik ve hayvanlık bakımından WB ile yarışabilecek capta. Akainu'nun iki darbesini alıp direkt olarak leş edecek tipler değiller ama tabi onlarda ölümüne yaralanmış olur. Fakat belki de WB'den bile daha iyi performans cikarabilirler. WB gibi hastaliklari yok.
Doflamingo'nun iç organları yok olmadı ama. Doflamingo'nun göğsünün içinde magma olsun ip ile iyileştirme falan yaramaz yine ölür. Beyazsakal bunu başardı bildiğin adamın göğsü yanıyordu iç organları kızardı. Ben Big Mom'a dayanıksız demiyorum. Big Mom hatta Akainu ile karşılaşsa Marineford'un ortasına atlasa Beyazsakal'ın aldığı hasarı alması çok daha zor olurdu. Benim dediğim Big Mom farzedelim Beyazsakal kadar hasar aldığında ayakta kalamayacağı.

O kadar hasarı yediği halde Teach'i yenecek tek karakter WB olabilir buna katılıyorum ama bu WB'yi diğer yonkolardan ayrı bir yere koymaz bence.Çünkü bu adam zaten dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor.
Ben hem inandığım hem gördüğüm kadarıyla Beyazsakalın en güçlü Yonkou olduğunu düşünüyorum. Gördüğüm kadarını bi tek Big Mom'a karşı kıyaslayarak diyebilirim ama inandığım Shanks ve Kaido'dan da güçlü olduğu. Genç Halinde ise bunlardan 1 tık üstünde. Yani puanlama yapsam

Genç Beyazsakal : 110
Yaşlı Beyazsakal : 102
Kaido : 100
Shanks : 99
Big Mom : 98

Gibi olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık