Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Linlin vs. Edward Newgate

Koca Ana vs Beyazsakal

• Koca Ana

Kullanılan: 24 23.5%
  • Beyazsakal

Kullanılan: 65 63.7%
  • İkiside Ölür

Kullanılan: 13 12.7%

• Kullanılan toplam oy
    102
Kendi ağzınla sonsuza kadar en güçlü kalamam dediğinde herşey bitmişti diyon sonra böyle tavır takınıyon tamam Hasan artık üzerine gelmeyelim agresifleşmeye başladın :artiz:
Ferit ciddi mi yapıyon? Anlamış değilim seni. Ya da o mesaj da ben yanlış anlatmışım. Benim orda demek istediğim direk sonuca varmak değildi. Bana göre o sözle kendi durumunu anlatmıştır ama öyle olmadığını varsayalım. WB açıkca diyor ki sonsuza kadar en güçlü kalamam. Bu ne demek WB ölmeyip yaşamaya devam etseydi hala daha Yonkou olarak anılsa bile ilerde illa ki tökezleyecekti. Yerini kaybedecekti. Yani en güçlü olarak kalamayacağını zaten WB söylüyor. Sizin ise savunma şekliniz nasıl? Kardeş Mangaka ünvanı vermiş işte adam en güçlü. Eee ama Mangaka direk karakterin ağzından bunun sonsuza kadar sürmeyecek olduğunu söyletiyor.

Sizin o savunduğunuz Mangaka en güçlü demiş bitmiş mantığı kökünden yok oluyor anlayacağın. Ve o arc'ta bir sürü karakterin ağzından adamın güçten düşmüş olduğu söyletildi. Sana göre Mangaka güçten düşmüş halini de kapsayacak şekilde bunu dedirtti WB hala daha güçlüdür diye savunma yaparsın. Ama ben bunu ciddiye alamam. Adam akıllı h.haki salamayan ikide bir duruklayıp yere tökezleyen doğru dürüst k.haki b.haki kullanmayan adamı en güçlü kabul etmem ben.

Ben WB'nin o sözünü kullanarak sizin ihtimal dahi vermediğiniz diğer Yonkou'lardan güçsüz bir duruma düşmüş olması durumunu kanıtlıyorum. Adam bizzat en güçlü kalamam diyor. Bunun karakterin kendisi diyor Ferit. İster et etme. WB'nin ünvanı üstünde kalmış olabilir. Birisi onunla savaşıp öldürmüş olmadığı sürece de geçtiği anlaşılmayacaktı.

Daha böyle bir ihtimalin olacağını savunduğunuz karakterin kendi sözleri yaratıyorken siz böyle bir ihtimalin imkansızlığından bahsediyorsunuz. Neyin tartışmasını yapıyoruz burda?

Son düzenleme:
Ezik Squardo'nun kılıcıyla dengesi şaşan bir Wb var ortada. Bigmom vursa ne olur siz düşünün. Wb ringe zamanında almış olduğu "en güçlü" unvanıyla çıkıyor ama kendisinin de dediği gibi sonsuza kadar en güçlü olarak kalamazdı, ki kalamamış da zaten bana göre.

Ben Bigmom diyorum.
en azından Wb dengesini kılıç darbesiyle şaşırıyor,Bm pastayla şaşırıyor

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık