Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Benim anlamadığım yonkou amiral kapışmasında yonkoular bir kaç beden büyük değil mi amirallere. İstisnalar hariç (garp gibi) adada 2 yonkou ittifak yapmış değil mi? Yoksa ben yanlış mı biliyorum?

Benim anlamadığım yonkou amiral kapışmasında yonkoular bir kaç beden büyük değil mi amirallere. İstisnalar hariç (garp gibi) adada 2 yonkou ittifak yapmış değil mi? Yoksa ben yanlış mı biliyorum?
Bir kaç beden mi? Abi nasıl okuyorsunuz seriyi. Bir Yonkou Amiral yenebilir. Ama o adam kol, bacak, göz birçok şeyini kaybeder. Ondan sonrada topal eşşek muamelesi görür herkesten. Kaido gelsin Kizaru'ya vursun bakalım vurabiliyorsa.

Bir kaç beden mi? Abi nasıl okuyorsunuz seriyi. Bir Yonkou Amiral yenebilir. Ama o adam kol, bacak, göz birçok şeyini kaybeder. Ondan sonrada topal eşşek muamelesi görür herkesten. Kaido gelsin Kizaru'ya vursun bakalım vurabiliyorsa.
+1
Bence de yonkoular yener ama ondan sonra yonkou olarak kalamaz.

Hadi Rayleigh Kizaru'yu aldı diyelim. Bir örneğe bakarak Amiral Sağkol alamaz mı diyorsun? o_O Aynen Akainu Katakuri'yi alamaz. :sapkali:
Kolay kolay alamaz diyorum. Rayleighin en güçlü dönemini ele alırsak - ki rogerın sağ kolu kendisi- kizaruyu disko topu yapar. Şimdiki haliyle ayakla engelledi adam kizaruyu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık