Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Koskoca beyazsakalı çöp yaptın ya. La adamın karşısında 100 bin denizci vardı. 3 amiralle savaştı. Daha marineforda gelmeden önce kaido ile kapıştı. Sen yonkouları nasış birşey sanıyorsun bilmem ama bir amiral tek başına değil yonkou almak sağkol bile alamaz. Bakınız rayleigh.
Aynı Mangayî okumuyormuşuz doğru tespit yapmışım.

Forumun en hor görülen karakteri. Net.

Zirve Savaşı sırasında yara aldı mı? Tam hatırlayamadım bunu.
Hayır.

Millet anlamıyor bir türlü adamın kişiliğinin öyle olduğunu. Yok dayak yese yok bilmem ne. Dayak yeyince adamın kişiliği mi değişiyor anlamadım. Ben şahsen böyle seviyorum karakteri. Herkes kasıntı olmak zorunda değil. Sana demiyorum bunu aklıma geldi öylesine yazdım :D

Hayır.

Millet anlamıyor bir türlü adamın kişiliğinin öyle olduğunu. Yok dayak yese yok bilmem ne. Dayak yeyince adamın kişiliği mi değişiyor anlamadım. Ben şahsen böyle seviyorum karakteri. Herkes kasıntı olmak zorunda değil. Sana demiyorum bunu aklıma geldi öylesine yazdım :D
Kişiliğinin değişmesi için Luffy'nin dövmesi lazım. Ancak onun dayakları bu etkiyi veriyor.

Ben de Kizaru'yu kişiliği sebebiyle severim. Tüm karakterlerden farklı bir imaj çiziyor.

Forumda bu adam kadar topluca uçurulan herif görmedim, ekseriyetle forumun yüzde 95'i falan "yaa forum hor görüyor" diyor. Kim hor görüyor la biri göstersin aksdakjskl. Herkes mi der Kizaru hor görülüyor diye tövbe estağfurullah.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık