Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Şu adamın "Ben gideyim mi Sakazuki?" demesi efsane replikler arasında benim için. Daha iki panel ince Yonkou'lar ittifak kurdu, Wano Ülkesi, Samuraylar, Süpernovalar lafı geçiyor herkes tedirgin ama adam kendine ve gücüne o kadar güveniyor ki ve o kadar rahat ki Hacı sal hepsini paketleyip geleyim diyor ya. Hala forumda 2 Amiral bir Yonkou alamaz diyen var. Seride gösterilen tüm amiral tereddütsüz iki yonkoulu adayı tek başına basar. Korkmazlar yani. Kizaru sevdiğimiz bir abimizdir bu arada.

Net en sevdiğim denizci, işinde gücünde bir adam. Politikaya etliye sütlüye karışmıyor sadece emirleri uyguluyor. Tam bir savaş makinesi.

Şu adamın "Ben gideyim mi Sakazuki?" demesi efsane replikler arasında benim için. Daha iki panel ince Yonkou'lar ittifak kurdu, Wano Ülkesi, Samuraylar, Süpernovalar lafı geçiyor herkes tedirgin ama adam kendine ve gücüne o kadar güveniyor ki ve o kadar rahat ki Hacı sal hepsini paketleyip geleyim diyor ya. Hala forumda 2 Amiral bir Yonkou alamaz diyen var. Seride gösterilen tüm amiral tereddütsüz iki yonkoulu adayı tek başına basar. Korkmazlar yani. Kizaru sevdiğimiz bir abimizdir bu arada.
Ben amiralleri yonkoulardan çok çok daha fazla severim lakin 2 yonkou nun olduğu adayı basmaya kalkacak olursa anca ayak basabilir.

Wanoya gelip nereye şov yapacak. Marinefordda bir yonkou neler yaptı gördünüz. Hala bu adamları şişiriyorsunuz. La adada 2 yonkou var 2. 2 diyorum bakın 2 diyorum 2.

Ben amiralleri yonkoulardan çok çok daha fazla severim lakin 2 yonkou nun olduğu adayı basmaya kalkacak olursa anca ayak basabilir.
Wanoya gelip nereye şov yapacak. Marinefordda bir yonkou neler yaptı gördünüz. Hala bu adamları şişiriyorsunuz. La adada 2 yonkou var 2. 2 diyorum bakın 2 diyorum 2.
Allah allah sanki adam daha dün Amiral oldu da kanı kaynıyor savaşmak için. Bu adam bir bir dünyanın en güçlü adamı ile savaşmış zaten. Yonkoularin ne oldugunu ve ne kadar güçlü olduğunu da biliyor büyük ihtimal. Ben de bu kadar rahat ben giderim demesinden gücüne güvendiğini anlıyorum. Yanı adam deli mi öleceği yere ben giderim desin. Keza bu adam acayip uyuşuk ve üşengeç bir karaktere sahip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık