Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Wb ile Kaido mfden önce dovusmus diyen adam okuma bilse ne olur :bilmem:
Kaido zalim ve kendine güvenen bir savaşçıdır. Çıkarları doğrultusunda hareket etmekten kaçınmaz ve eline geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışır. Portgas D. Ace'i idam edilmekten kurtarmaya giden Edward Newgate ve tayfasına fırsattan istifade ederek saldırması bu özelliğine bir örnektir. Ayrıca heyecana çok aç biridir. Çok sıkıcı bir dünyada yaşadığı için, tarihin göreceği en büyük savaşı çıkarma planları yapmaktadır. Umursamazlığı ve ölemiyor oluşu, Kaido'nun intihar etmek gibi bir hobi edinmesine neden olmuştur. Bak bu kütüphanede var. Az biraz oku. Hoş nadanla tartışmanın faydası olmaz ama. Belki anlarsın

Yonko'lar yine meze olmuş :hhh::hhh::hhh: Kepçük ağızlıyı severin tamam da ilk önce bir ayağı çukur da olan Ray-san'ı geçsin.

Hiçbir yonkoyu birebir de alabileceğini sanmıyorum. Hatta Fuji ile vs atsa Fuji'nin kazanacağını düşünüyorum.

Keşke gelse de Kaido ağzına ağzına vursa balyozla

Ben Odanın Amiraller'e ayrı bir özen gösterdiğini düşünüyorum. Yanı şu seriyi okuyarak bunu çok rahat anlarsınız. Meyveler olsun, karakterler olsun, esinlenilen aktörler olsun. Özellikle Amiral meyvelerini Yonkou meyvelerinden üstün görüyorum. Bana gore Kizaru gerçekten ciddilesse Ejderha Kaido delik desik eder.

Kaido zalim ve kendine güvenen bir savaşçıdır. Çıkarları doğrultusunda hareket etmekten kaçınmaz ve eline geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışır. Portgas D. Ace'i idam edilmekten kurtarmaya giden Edward Newgate ve tayfasına fırsattan istifade ederek saldırması bu özelliğine bir örnektir. Ayrıca heyecana çok aç biridir. Çok sıkıcı bir dünyada yaşadığı için, tarihin göreceği en büyük savaşı çıkarma planları yapmaktadır. Umursamazlığı ve ölemiyor oluşu, Kaido'nun intihar etmek gibi bir hobi edinmesine neden olmuştur. Bak bu kütüphanede var. Az biraz oku. Hoş nadanla tartışmanın faydası olmaz ama. Belki anlarsın
Hala Wb vs Kaido ile ilgili manga sahnesi bekliyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık