Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Ben Kizaru'nun meyvesini Kaido'nun ejderha meyvesinden üstün görüyorum. Dayanıklılık konusunda ise Kaido üstün. Ama Kizaru istese çok büyük alan saldırıları yapabilcek kapasite de. Aynı zaman da çok uzak mesafelerden saldırı gücüne sahip. Birde tabi seride en hızlı kişi büyük ihtimal. Yanı Kaido istese bile zor dokunur Kizaru'ya. Tabi bu benim görüşüm herkesin görüşü farklıdır. Sen hayır soyle yalar böyle yapar rahatca tek atar diyorsan yazını beklerim.

Roger Amiralleri rakip görüyor. Sengoku Roger'a rakipken Kizaru Rayleigh'e mi rakip olamayacak?
Rakip olarak görmek farklı. Rakip olabilmek farklı. Garpı tenzih ederim ama diğer denizcikerin roger gibi birine rakip olabileceğini düşünmüyorum. Bu bağlamda luffy de big mom ve kaidoyu rakip olarak görüyordu. Ama rakip olabildi mi bunda şüpheliyim. Kendi görüşüm yanlışım varsa açıklarsan sevinirim

Rakip olarak görmek farklı. Rakip olabilmek farklı. Garpı tenzih ederim ama diğer denizcikerin roger gibi birine rakip olabileceğini düşünmüyorum. Bu bağlamda luffy de big mom ve kaidoyu rakip olarak görüyordu. Ama rakip olabildi mi bunda şüpheliyim. Kendi görüşüm yanlışım varsa açıklarsan sevinirim
Örneğin uyumlu değil. Roger>Sengoku ve Kadio>Luffy düşünüyorsun. Birinde Roger, diğerinde Luffy rakip görüyor karşıdakini. Kaido'nun Luffy'yi rakip gördüğünü düşünürsen daha mantıklı olur.

Kizaru Koramiral'ken bile Jack, Craker, Burgess gibi Yonkou Komutanları ile top gibi oynardı. Şimdiki Klasmanı Yonkoudur.

Kizaru Koramiral'ken bile Jack, Craker, Burgess gibi Yonkou Komutanları ile top gibi oynardı. Şimdiki Klasmanı Yonkoudur.
Kizaru'nun deliciliği küçümseniyor. WB aykırı bir insan olduğu için böyle oldu. Marco meyvesiz lazeri yiyince yamulmuştu. Akainu'dan daha kolay deliyor Kizaru.

Kizaru'nun deliciliği küçümseniyor. WB aykırı bir insan olduğu için böyle oldu. Marco meyvesiz lazeri yiyince yamulmuştu. Akainu'dan daha kolay deliyor Kizaru.
Şükürler olsun biri bunu fark etmiş. Özellikle benim için önemli nokta Kizaru'nun rakibi kim okursa olsun delebilecek kapasitede olması. Bu adam WB'yi eli cebinde lazerle deliyordu. Marco gibi iyilestirme gücün yoksa Kizaru'nun lazeri harbiden yamultur adamı.

Garp dışında bir Sengokuyu var(prime halleri) yonkoulara denk olabilecek, ötekilerinden o performansı beklemiyorum açıkçası.Zaten ihtiyar paslı Raysan Kizaru karşısında açıkca az genç olsaydım bizimkileri kurtarmıştım dedi.Raysanın genç versuyonu Shanks işte, zannetmiyorum ki Kizaru Shanksı zorlayabilsin.Şuana kadar gördüğümüz 3 yonkouda vurduğunu söndürüyor ikinciyi vurmaya pek ihtiyaç duymuyorlar...

Örneğin uyumlu değil. Roger>Sengoku ve Kadio>Luffy düşünüyorsun. Birinde Roger, diğerinde Luffy rakip görüyor karşıdakini. Kaido'nun Luffy'yi rakip gördüğünü düşünürsen daha mantıklı olur.
Korsan denizci bağlamında mı diyorsun? Benim demek istediğim bir kişiyi rakip görmek rakip olabileceğin anlamona gelmiyor anlamındaydı. Amiralleri yonkpuşardan ayırmak lazım. Yonkpu olmak için salt güç lazım ama amiral olam biraz da stratejiyle ve şansla alakalı. Amiral olmak için atanmak lazım. Ama yonkou olmak için birinin seni ataması söz konusu değil. Tüm dünyaya kanıtlamak lazım gücünü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık