Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Şükürler olsun biri bunu fark etmiş. Özellikle benim için önemli nokta Kizaru'nun rakibi kim okursa olsun delebilecek kapasitede olması. Bu adam WB'yi eli cebinde lazerle deliyordu. Marco gibi iyilestirme gücün yoksa Kizaru'nun lazeri harbiden yamultur adamı.
Haki olayları yomtu marineford savaşında. Eğer haki olayı o zamana kadar işlenmiş olsa delebilir miydi?

Korsan denizci bağlamında mı diyorsun? Benim demek istediğim bir kişiyi rakip görmek rakip olabileceğin anlamona gelmiyor anlamındaydı. Amiralleri yonkpuşardan ayırmak lazım. Yonkpu olmak için salt güç lazım ama amiral olam biraz da stratejiyle ve şansla alakalı. Amiral olmak için atanmak lazım. Ama yonkou olmak için birinin seni ataması söz konusu değil. Tüm dünyaya kanıtlamak lazım gücünü.
Hayır yine yanlış anlaşıyoruz.
Roger>Sengoku ve Kaido>Luffy diyorsun anladığım kadarıyla. Birinde güçlü (Roger), diğerinde zayıf (Luffy) karşı tarafı rakip görüyor.

Korsan denizci bağlamında mı diyorsun? Benim demek istediğim bir kişiyi rakip görmek rakip olabileceğin anlamona gelmiyor anlamındaydı. Amiralleri yonkpuşardan ayırmak lazım. Yonkpu olmak için salt güç lazım ama amiral olam biraz da stratejiyle ve şansla alakalı. Amiral olmak için atanmak lazım. Ama yonkou olmak için birinin seni ataması söz konusu değil. Tüm dünyaya kanıtlamak lazım gücünü.
Strateji ve şans ne alakaya. Dünyanın en önemli pozisyonlarından birisi Amiral Koltuğu. Amiral olman içinde kendini kanıtlamış olman lazım. En önemli mevki için buraya seçilen adamların belli kriterleri yerine getirmen lazım. En bariz örnek Fuji. Bu adam şansa veya strateji olarak o mevkiye gelmedi rakipleri vardı ekarte etti ve Amiral oldu. Yine Akainu Filo Amirali olduğunda dünya da ses getiren bir mücadelede galip geldi. Sans denmez buna. Bu adamlar saf güçleri ile ünvanlarını kazandı.

Hayır yine yanlış anlaşıyoruz.
Roger>Sengoku ve Kaido>Luffy diyorsun anladığım kadarıyla. Birinde güçlü (Roger), diğerinde zayıf (Luffy) karşı tarafı rakip görüyor.
Anladım. Ne demek istediğini üstad. Ben roger sengokuyu görüyor demedim garp hariç diğer denizcilerin Rogera rakip olabileceğini düşünmüyorum dedim. Onu sen demiştin üstad.
Roger Amiralleri rakip görüyor. Sengoku Roger'a rakipken Kizaru Rayleigh'e mi rakip olamayacak?
Strateji ve şans ne alakaya. Dünyanın en önemli pozisyonlarından birisi Amiral Koltuğu. Amiral olman içinde kendini kanıtlamış olman lazım. En önemli mevki için buraya seçilen adamların belli kriterleri yerine getirmen lazım. En bariz örnek Fuji. Bu adam şansa veya strateji olarak o mevkiye gelmedi rakipleri vardı ekarte etti ve Amiral oldu. Yine Akainu Filo Amirali olduğunda dünya da ses getiren bir mücadelede galip geldi. Sans denmez buna. Bu adamlar saf güçleri ile ünvanlarını kazandı.
Yüz binlerce denizci var. Nerden biliyorsun içlerinde akainudan daha iyi denizcinin olmadığını? Burada bir seçilim var. 5 kişi toplanmış seçiyorlar. Nasıl schibukai seçerken buggy nin olması biraz şans ve strateji söz konusuysa amiral seçmede de olamaz mı?

Edit:Filo amiralliği gibi seçilim olmuyor bildiğim kadarıyla amirallikte

Marineford wb çöp olsaydı, shanks'le kılıç tokuşturduğunda gök yarılmazdı.
Yarı ölü adam dediklerinde sinirleniyorum.Adam yüzlerce top kılıç ve kurşun yarası alıyor,hastalığı azıyor,Akainu göğüsünü ve kafasını deliyor ama adam hala ayakta ve Karargah binasını yıkıyor.Yok ölü adammış Shanks kesermiş,fanlık ve haterlık her şeyi engelliyor.

''Beyazsakal Dönemi'' Beyazsakal yaşayan en güçlü kişidir net.Kaidoyu da yener Shanks'ı da.En zoru muhtemelen Garp olur.

Forumda bu adam kadar topluca uçurulan herif görmedim, ekseriyetle forumun yüzde 95'i falan "yaa forum hor görüyor" diyor. Kim hor görüyor la biri göstersin aksdakjskl. Herkes mi der Kizaru hor görülüyor diye tövbe estağfurullah.
valla gelen geçen fena sümsük yiyecek dayak yiyecek diyor aga :D öyle bir şey olmayacak da

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık