Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar kurmuş düzeni, sağdan soldan nevaleler de akıyor. Daha ne yapsın Raftel'i? O yolda uğraşacağı çamuruydu fırtınasıydı vs. vs?

Çökmüş adaya sömürüyor. Gelen olursa da tek atıp içkisini içiyor yemeğini yiyor. ne güzel teşkilat :D

Eskiden beraber aynı tayfadalar ve ayrılıp yonku olmuşlar, keşke bir kavga çıksa Zoro ayrılsa oda yoluna gitse ve bir Yonko gibi nam salsaymış, güzeldi korsan avcısı olduğu dönemler
Bu kadın bence serideki en güçlü karakter ama kafa kırık))) Doğada bazı durumlarda bazı canlılarda dişiler daha büyük daha güçlü olur, belki oda burada tek karakter olarak serideki en güçlü kişi olarak onu çizmiştir bir bakıma kadınlara yönelik, ama onunda kafa hala çocuk )(

Queen'in tepkiler yine iyiydi.
King istifini bozmadı, karizmasını çizdirmedi.
Yılan sembolündeki değişiklik ?
Law'ın planı ?
BM Kaido'ya beni öldüremezsin mesajı verdi. Kaido'nun güveni iyiydi. Bana kalırsa Kaido hüpletir.
Olaylar Onigashima'ya doğru sürükleniyor.
Baş suçlu Zoro'nun posterinin olmaması saçma geldi.
Heyecanlanıp havaya girmedim.
Bölüm "eh işte"

Harbi bu yonkouları bir şey yapmadan yerlerinde saymalarını gerektiren sebep ne ? Shanks hariç hiç biri kural tanıyacak tipler değil. Hükumete saldırmama nedenleri merak uyandırıcı.

Son sayfada Big Mom'ın dediği "sadece bir aptal kendini öldürtmek için bir yere kendi isteği ile gider." bu cümleyi Brook, Big Mom'a söylememiş miydi...

Bölüm her anlamda muhteşemdi. Keşke her bölüm böyle çıkarsa Oda, Toriko gibi tadından yenmezdi. Law’a olan hayranlığım da her bölüm artıyor arkadaş. Sen nasıl bi kralsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık