Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi bu yonkouları bir şey yapmadan yerlerinde saymalarını gerektiren sebep ne ? Shanks hariç hiç biri kural tanıyacak tipler değil. Hükumete saldırmama nedenleri merak uyandırıcı.
Aslında bunu zamanında Robin açıklamıştı. Korsanlar Dünya Hükümeti ile doğrudan savaşa girmiyor. Çünkü buna gerek yok. Sonuçta bunlar korsan, her zaman karşılarında onları durdurmaya çalışan bir güç olacaktır. Dünya Hükümeti gider, Ülkeler Koalisyonu gelir.

Bozulmasın o plan ya. Plan tıkırında gitse nasıl olurdu diye hep merak ettik, durduk. Bırakalım plan işlesin. :hhh:
Şu uzun kafalı var ya Law , Luffy kadar tehlikeli dedi. Bence şunun mesajı verildi. Law bir işler çevirecek ama tutacak. Başarılı olacak.

Odacığım Sanjiler fark edene kadar Law planını halletmiş olsun nolur nolur.:gamyon:
Yok kardeş mümkün değil. Hasırşapkanın olduğu yerde plan mlan tutmaz.
Adam işte kendince önlemini aldı ama o poster işi yaş. Bence buradan bir şey çıkar.
Ayrıca bozulursa da bozulsun, Luffy bozduğu şeyleri genelde daha iyi bir hale getiriyor, belki Law tehlikeli bir işlerin peşindedir, Luffy de kızar Law'a "Bensiz ne işe kalkışıyon, hani Kaido'yu beraber indirecektik" diye.
Luffy'den böyle bir şey duymak tuhaf olur ama kimbilir. :fool:

Ayrıca evet Bigmom muhtemelen serinin en güçlü karakteri. Oda da tutamadığından rezil ediyor onu. Kaido'yu işlemek eminim daha kolaydır. :fool:

Onigaşima'daki adamlar Queen'e hayranlıkla bakıyor Ana ile artist artist konuştuğu için. Acaba Quuen'in dayak yememek için yerde ölü gibi yattığını duysalar ne tepki verirlerdi.

Yonkoular zaten kendi düzenlerinde istedikleri gibi yaşayıp gidiyorlar. Neden hükumetle savaşsınlar ? Burada yonkoularla savaşması gereken güç hükumet. Devlet terörle uğraşıp yok eder; terör devletle mücadele edemez. O hesap.

Yok kardeş mümkün değil. Hasırşapkanın olduğu yerde plan mlan tutmaz.
Adam işte kendince önlemini aldı ama o poster işi yaş. Bence buradan bir şey çıkar.
Ayrıca bozulursa da bozulsun, Luffy bozduğu şeyleri genelde daha iyi bir hale getiriyor, belki Law tehlikeli bir işlerin peşindedir, Luffy de kızar Law'a "Bensiz ne işe kalkışıyon, hani Kaido'yu beraber indirecektik" diye.
Luffy'den böyle bir şey duymak tuhaf olur ama kimbilir. :fool:

Ayrıca evet Bigmom muhtemelen serinin en güçlü karakteri. Oda da tutamadığından rezil ediyor onu. Kaido'yu işlemek eminim daha kolaydır. :fool:
Ben Law öne çıksın istiyorum. Wano'da oldukça geride kaldı. Herkes bir işler yapıyor. Luffy yaptı, Sanji yaptı. Robin yaptı. Nami bile yaptı. Zoro yapacak. Ee Law'da yapsın. Bu adam en çok neyde iyi? Zekice planlar yapıp uygulamakta. Umarım kimse fark etmez de olur ya. Böylesine inanmak istiyorum. :D

Oda, rezil etmeyi bırakıp şu kadını rahat bırakırsa hayranlığım başlayacak. Tutamıyorsan kadını gönder adasına bir şekilde gitsin. Mesela ekibi gemide bekliyor ya Mom'ı bir şekilde görüp adasına Teach'in ayak bastığı Kata'nın zor durumda olduğu bilgisi gelsin. Kadın uçsun. :oleyo2:

Edit: Tekrar baktım da posterlerin hepsi gözükmüyor. Zoro, Law, Luffy, Chopper, Brook yok aralarında. Belki hepsi vardır da karesel olarak gösterilmedi.

Son düzenleme:
Bu bulutların ikiye ayrılması h.haki sebebi ile mi, yoksa gelişmiş silahlanma sebebi ile mi? Yoksa her ikisinin de etkisi var mı?
Kral hakisi olsa ada yok olurdu
Kata vs luffy ayna dünyasına ciddi hasar vermişti
Kaido bigmom kral hakisi patlatsa ada patlar
Bu olay ne olabilir diye düşünürsek kral hakisi kullanmadan iki kralın karşılaşmasıdır ama bunlar çok güçlü krallar haki ile iyice bütünleşmiş insanlar

Hawkins'in Law beni öldürecek falan demesi şaşırttı. Bu kadar korkak ya da güçsüz olmasını beklemezdim. En zayıf nova olabilir.

King hiç korkmamış. Sadece bir şaşkınlık içinde. Aslında bana sakin bile geldi. Bu sakinliği kendi gücünden çok Kaido'nun gücünden muhtemelen. Yonkou bu boru değil.

Sanji'yi Shinobu ile görmesek iyiydi. Kadın harbi çok itici yav. Sanji reyize bakamadım kör olmaktan.

Bölümün en iyi tarafı Shinobu'nun aranıyor resmiydi bence. Sonra bu kadını neden güzel sanıyorlar. :oleyo2:

@amaneden Analiz nerede analiz? Alooo!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık