Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack gene bandajlı kjsdhfkdjsh Copperı yanına verelim bu avelin. Gül gibi geçinir giderler.

Bu yonkoular neden bu kadar şekilsiz çarpışıyorlar lan duruşlara bak tamamen aynı. Kesin bilerek yaptı bu Oda.

Aynı ekipte oldukları netleşti işin en azından bu kısmından emin olabiliyoruz artık.

Hawkins ve Law olayı yine havada kaldı, birlikteler mi değiller mi belli değil.

Bizim ufak daimyo galiba ölmüş, ben her şeye rağmen ölmez diye umuyordum şaşırdım doğrusu.

Sanji gene boş yapıyor, az laf çok iş :bilmem:

Son sayfada korkanların arasında King ve Jack yok Queen tam bir embesil çıktı, yada ben diğer ikiliyi göremedim.

Bu çarpışmanın Shanks ve WB sahnesinin bire bir aynı şekliyle çizilmesi çok saçma geldi bana, eğer bir gelenek falan değilse bire bir yaptığı şeyin kopyası olmuş. En azından farklı bir açıdan çarpıştırsaydın bu nedir ya :oleyo2:

Uzun zamandan sonra iyiye oy attım fena değildi bölüm :good:
Aslında fark vardı. Kimse kılıcını ya da sopasını WB gibi çift elle tutmuyordu.

Herkes orada alem yapıyorsa BM ekibi yolu mu kaybetti de gelmedi hala? Kimsenin BM ekibini salladığı yok. Görünüşe göre sallamamakta da haklı gibiler. Bakalım nasıl bağlayacak orayı.

Bu arada Usopp posterlerde bildiğin yakışıklı çizilmiş.

Hawkins, Lawdan net korkuyor yahu. Adam öldürüleceğini ön görmesi kendini aşağıda gördüğünün kanıtı.

Kingin bakışları bir hüzünlü. Altından şirin bir tipleme çıksa şaşırmam.

Onigashima adası da korkmuş. Kesin canlı bu.

Aslında fark vardı. Kimse kılıcını ya da sopasını WB gibi çift elle tutmuyordu.
Niye böyle tuhaflaşıyorsun Hasan, Kaido'nun kaç eliyle kılıç tuttuğunu nasıl anladın. Bigmom saldırırken neden iki eliyle tuttuyor kılıcı vesaire.

Yapma şöyle şeyler ya, Bütün opu fantazinde yaşıyorsun :hhh:

Galiba lawın elinde hawkinsi öldürebilecek bir koz var. Muhtemelen kalbini aldı ve şambles ile bir yere koydu. Adamlarımı serbest bırakmazsan kalbini yok ederim dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık