Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galiba lawın elinde hawkinsi öldürebilecek bir koz var. Muhtemelen kalbini aldı ve şambles ile bir yere koydu. Adamlarımı serbest bırakmazsan kalbini yok ederim dedi.
Saman çocuğun lawdan korkması baya güzeldi. Law yavaş yavaş ağırlığını hissettiriyor bu adamlara karşı ben sizden daha üst gömleğim diyor resmen.. bir planı var gibi

Wb vs Shanks
Bigmom vs Kaido
İleride bir gün Luffy vs Karasakallada aynı sahneyi çizer.
Sen soğuksun bonekichi kızı bana ver repliği ve o kızcağıza sarılma sahnesi çok etkileyiciydi.
Hawkins tam korkak çıktı.

Hawkins kadar korkağını da görmedik sanırım. :hhh:

Law gibi korkusuz, o an Hawkins'in gözünü korkutmak için yapmış olmalı. Ekibini gözden çıkartmış. Onlarla beraber ölürsün diye tehdit yapmış belli. Hawkins hemen R. :hhh::hhh:

BM ile Kaido'nun aynı tayfada olması zamanında ne tayfalar varmış bünyesinden iki yonko çıkarmış...Vs uzun sürmeyecektir hatta oda bize izletmeyecektir bile sahne değişecek bir gelecekki vs bitmiş eskilerden konuşuyorlar işin tuhafı şu ana kadar bm arc boyunca hafıza kayıp gezecek bizimkilerin safında bilinçsizce savaşa girecek diye düşünüyorduk aksi halde Kaido king queen tarafı ağır basıyordu ama şimdi görünüşe göre BM ve Kaido'nun hedefi ortak ve bu hedef için kısa süreli de olsa Luffy'i öldürene kadar ateşkes yapacaklar 2 yonko ... yetiş ya shanks lastik oğlan yanacak :D

King tek attıcılar bu bölüm iflas ettiler. Şimdi de Zeus ve Pro yoksa Kaidoya eşit değildir lafı gördüm. Hala yonkou kavramını anlayamamış bu millet Babalık’ın tek ayağı çukurda yaptıkları unutulmuş demek ki bu mantıkla Shanksın tek kolu olduğu için yonkoulara denk değil. Böyle düşünce yapısı güç dengesi bakımından sağlıksız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık