Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 951: Tantana

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King tek attıcılar bu bölüm iflas ettiler. Şimdi de Zeus ve Pro yoksa Kaidoya eşit değildir lafı gördüm. Hala yonkou kavramını anlayamamış bu millet Babalık’ın tek ayağı çukurda yaptıkları unutulmuş demek ki bu mantıkla Shanksın tek kolu olduğu için yonkoulara denk değil. Böyle düşünce yapısı güç dengesi bakımından sağlıksız.
Kadın kadınlığını gösteriyor. Mom baya baya dişli çıktı. Ne kadar güçlü olabileceğini gördük diye düşünüyorum. Mom'da fazlası var. Kaido ile anlaşıp Luffy e yürürlerse yandık. :fool:

King ben kesinlikle bu Kadını i şelaleden düşürdüm diyor. Bana kendini sorguluyor gibi geldi. İşte Yonkou böyle bir şey.:D

Şimdi bu Kaido ve Linlin normalde birbirlerine ilişmiyor gibiler. E zamanında Shanks ve Wbnin de öyle bir halleri vardı. 2 yıl önce 2 li pakt halinde mi giriyorlardı bunlar birbirine?

Kadın kadınlığını gösteriyor. Mom baya baya dişli çıktı. Ne kadar güçlü olabileceğini gördük diye düşünüyorum. Mom'da fazlası var. Kaido ile anlaşıp Luffy e yürürlerse yandık. :fool:
Bence daha görmedik. Kadın manyak çıktı Rıza Baba’nın doruklarını daha bilmiyoruz. Kadını kim zorladı ki ne kadar güçlü olabileceğini görelim. Bunu anlayabileceğimiz tek kişi şu aşamada Kaidou. Zaten kazara Kaidou ile anlaşırlarsa yandı gülüm keten helva. Seri THE END. O yüzden senaryo başka şekilde ilerleyecektir. Anayı nasıl kullanacak merak ediyorum bekleyip göreceğiz.

Sonraki bölüm biraz kapisirken altta ver ödülleri. Ne güzel olurdu. :gamyon:

BM adabı ile Kingi kendine istemiş. Reddedince uzatmamis. Shanks böyle Marcoyu istedi BM böyle kibirli demeye gerek yokmuş

Spoilerdaki gibi King korkmamis. Neysem :gamyon: Aralarında en cool olan Jack.

Jack gene bandajlı kjsdhfkdjsh Copperı yanına verelim bu avelin. Gül gibi geçinir giderler.

Bu yonkoular neden bu kadar şekilsiz çarpışıyorlar lan duruşlara bak tamamen aynı. Kesin bilerek yaptı bu Oda.

Burda Shanks ve Linlin benzer sahnelerle çizilmiş ama bununla bitmiyor. İkisi de ilk anda rakiplerinin zoan olan 2. Adamlarını tayfalarına davet ediyor ve reddediliyorlar. Kader devam ederse Kaido ölür.

Benim anlamadığım nokta şu neden bunca zamandır savaşmadılar ki ? 4 yonkou da kabuğuna çekilmiş sanki bir şeylerin olmasını bekliyor gibi. Wb ölmeden önce de öyleydi. Kimse kimseye bir sıkıntı olmadan dokunmuyor, dokunmak istemiyor. Ee one piece hayali noluyor peki amaçları raftele ulaşmak değil mi bunların fakat hiç kimse bu zamana kadar hamle yapmadı. 1000 küsür bölüm olacak fakat bir tane savaş görmedik ciddi aralarında. Bence kesinlikle bir kaç tane olmalıydı. Çok saçma abi bu bölüm dikkatimi çekti bu olay.

Benim anlamadığım nokta şu neden bunca zamandır savaşmadılar ki ? 4 yonkou da kabuğuna çekilmiş sanki bir şeylerin olmasını bekliyor gibi. Wb ölmeden önce de öyleydi. Kimse kimseye bir sıkıntı olmadan dokunmuyor, dokunmak istemiyor. Ee one piece hayali noluyor peki amaçları raftele ulaşmak değil mi bunların fakat hiç kimse bu zamana kadar hamle yapmadı. 1000 küsür bölüm olacak fakat bir tane savaş görmedik ciddi aralarında. Bence kesinlikle bir kaç tane olmalıydı. Çok saçma abi bu bölüm dikkatimi çekti bu olay.
Kaido WB'ye saldırmaya kalktı, Shanks araya girdi. Hususi bir mesele olmadıkça birbirlerine bulaşmıyorlar, kaç yıllık korsanlar bunlar sonuçta.

Bence daha görmedik. Kadın manyak çıktı Rıza Baba’nın doruklarını daha bilmiyoruz. Kadını kim zorladı ki ne kadar güçlü olabileceğini görelim. Bunu anlayabileceğimiz tek kişi şu aşamada Kaidou. Zaten kazara Kaidou ile anlaşırlarsa yandı gülüm keten helva. Seri THE END. O yüzden senaryo başka şekilde ilerleyecektir. Anayı nasıl kullanacak merak ediyorum bekleyip göreceğiz.
Kadının ham halinde bile nasıl yıkıma uğratabileceğini gördük. Hapishaneyi yok etti, Queen'i haşat etti. Birde zorlansa, tam güç görebilsek aman Allah'ım adayı yok eder. :oleyo2: Evet bunu Kaido'da görürüz de Oda göstertmez dediğin gibi anlaşmaya gidilir. İkisi de inatçı keçi bakalım. :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık