Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahahha

Çoluk çocuğun mu saldırıyor la bu çizik bile almasın diyorsun :S Nasıl ki bu bölümde Zoro tüm gücünü göstermedi, Hawkins de tüm güçlerini göstermedi, seviyesini göstermedi. Günübirlikçilik hazımsızlık yapar, bi soda iç kendine gel.

Bi de noktalama işaretleri falan hak getire bu ne la :S Anladık rampage ama nefes al, nefes.
Önce bi sakin ol la lı ma lı konuşma hawkins in kuzeni olduğunu bilmiyordum bu kadar hassas olduğunu bilsem laf etmezdim adama ben bu forumda senin kadar seviyesiz eleştiri yapanı görmedim muhatabım değilsin artık istediğini yazabilirsin.Bana alıntılayıp cevap yazma yeter.
Hawkins i çok küçümsedin zoro dan güçlü olabilir.Ayrıca zoro da bence çok güçlü değil de diyebilirdin buda karşı görüş bildiren bir eleştiri senin yazdığında ikisi arasındaki fark terbiyeni gösteriyor.31 yaşındayım kaç yaşında olduğunu bilmiyorum önemli de değil ister 10 yaşında ol ister 50 saygısızlık etmem sosyal mecrada sende aynısını yap.Noktalama işaretine gelince işin arasında yazıyoruz eksik olabiliyor kusura bakmazsın artık.

Son düzenleme:
Hocam adam kendi adamlarını kuklalamış ve onların kendisi için ölmesini çok sorun etmiyor gibi hatta kizaru ile karşılaştığında sıradan vatandaşları harcattı kizarunun ataklarına tayfa içinde veya yakınında böyle adamı barındırmaz gibi luffy daha önce oldumu bilmiyorum ama luffy nin en hazetmediği adam tipi budur o yüzden bu elemanla bırak ittifakı selamını bile almazmış gibi bir his uyandı bende.Bana daha çok kaidoya giden yolda harcamalık karakter olarak geldi zoro vs hawkins i izleyecez ilerde muhtemelen.
Bu adamı masumlara zarar gelmeden yenmenin en güzel yolu hızlı bir şekilde dibine girip kairosekili kelepçeyi takmak. Chopper ve Usopp takım çalışması yaparak bunu başarabilir aslında. :D

Şaka bir yana Bege gibi bir psikopatla ittifak yapmıştık. Hawkins ile de bir süreliğine ittifak yaptırabilir Oda.

Bu adamı masumlara zarar gelmeden yenmenin en güzel yolu hızlı bir şekilde dibine girip kairosekili kelepçeyi takmak. Chopper ve Usopp takım çalışması yaparak bunu başarabilir aslında. :D

Şaka bir yana Bege gibi bir psikopatla ittifak yapmıştık. Hawkins ile de bir süreliğine ittifak yaptırabilir Oda.
Evet bunu tayfanın durdurmasının tek yolu bu gibi daha önce hiç tayfaya kairosekili kelepçeyi kullandırtmadı yanlış hatırlamıyorsam belki bir ilki yaşarız bunu durduracakları zaman.Yoksa wanoda ölen ölsün bize ne deyip kesmez hasır şapkalar hasımlarını.

Adamın yaptıkları ile Hasır meyvesi arasında bağlantı yok gibi sanki. Herifin gücü kart resmen. Herif men yemin prensibi gibi güçle savaşıyor sanki.

Hala 320 milyon mu? ZUAHAHAHAHAH GİT ZOROYLA EŞLEŞ ALLAHIN KEZOSU.

İlk Luffy pistol sallarken yanlışlıkla yandaki elemanın kılıcı mı ikiye bölüyor yoksa Zoro mu yapıyor onu anlamadım.

Hawkins de çok avel çıktı her saldırıyı yedi çapsız.

Zoroda Luffyle bişilerin üzerine binip kaçarken arkadan gelen saldırıları engellemeyi alışkanlık haline getirdi iyice.

Arkadaki adam da ''kovalayalım mı'' diyor ama yüz ifadesi ''Allahını seviyorsan sal şunları'' diyor klshfklhasf

Sumocuyu ilk anda Jinbei sandım lan. Kıyafetler tip falan insan Jinbei resmen.

Önce bi sakin ol la lı ma lı konuşma hawkins in kuzeni olduğunu bilmiyordum bu kadar hassas olduğunu bilsem laf etmezdim adama ben bu forumda senin kadar seviyesiz eleştiri yapanı görmedim muhatabım değilsin artık istediğini yazabilirsin.Bana alıntılayıp cevap yazma yeter.
La şu ergen tripleriniz çekilmiyor artık, tek mesajla adam siliyorsan yolun açık olsun paşam.

Gücü bilinmeyen adamı ezikleyen ben değilim, bir bölümde olayların sonuçlanmasını bekleyen ben değilim ama seviyesiz eleştiren benim öyle mi :S

Mesela şunu ben yazmadım.
Bir hafta ara veriyorsun bölüm geliyor sonra gene ara vereceksin çizdiğin bölüm toplasan 1 sayfalık malzeme var yok tabi para var sıkıntı yok işinize gelirse okuyun gelmiyorsa yallah dersin oda.
Luffy gibi Sanji gibi Zoro da rakibine başlagıçta düşüncesiz yaklaşıyor, Hawkins zamanında Zoro'dan yüksek ödüle sahip bir supernova idi 2 senedir yeni dünyada dolaşıyor. Basit bir sürtüşmeyi vsler böyle bi dakika sürmesin abiye bağlayıp ohoo çividen hasar aldırma yeaa diyorsun sonra ben seviyesiz eleştiriyor oluyorum.

la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma la ma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık