Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tsuru'nun turna meyvesi olabilir. Tsuru no Ongaeshi hikâyesini okudum da biraz. Bir de Wano'da bir süre kar görürüz belki.
Jaiminis bu ayın sonu diye çevirmiş. Bu ayın hangi günündeler acep. Neysem, ödülü de değişmemiş Basil'in.
Luffy efsane bu bölümde yav. asfkjşlisafs
Daha önce de görmüştük bunu ama yine de atayım, hoş duruyor.
Luffy reyiz kendisine saldıran hayvan için bile üzülüyor be. Heyt be. :oleyo:
Hawkins'e bak hele. Zoro'dan bekliyormuş böyle bir hareket. Adam tuhaf cidden. Hiçbir şeyi sallamıyor gibi bir hali var ama meyve yeteneğiyle alakalı muhtemelen. Ayrıca plansız programsız biri de değil gibi duruyor. Law'ımsı bir havası var. Ancak intikam peşinde koşmayan bir Law.
Zoro da aynı şekilde Hawkins'in düşündüğünden daha güçlü olduğunu söyleyip aslında bunun beklenebilir olduğunu dile getirmiş. Kana susamış bir de. :hmm: Hadi Hawkins vs. Zoro konusu açalım? :(
Hawkins de kartların kalbine güvenenlerden sanırım.
Hawkins ve devasa klonunun ayrı takılması da efsane. Ve Zorolanıyor. :)
Bakalım bizimkilere yardım edecek kişi kim?
Tsuru'nun tokası. Kozuki ailesiyle alakalı muhtemelen. İsminin Tsuru olması da mühim bir yere sahip olduğuna ihtimal veriyor. Bir ihtimal giydiği kimono ya da ona benzer şeyde de tsuru olabilir.
Bu arada tipi Ukiyo-e tarzı.
Sonunda bir sumo gördük! Bu arada kiku kasımpatı galiba.
Bepo saflığına devam ediyor.

Bölüm güzel. Üzerine çok şey çıkartılabilecek. @Chaos Bringer örneğin Zoro'nun üstündeki kimonoya bak. 8 minareye uygun.

Luffy yumruk atarken lanetli katana arada bir kılıç ve bir adam götürmüş :oleyo2:

Zoro'nun Luffy ve Otama için çivileri yediğini ve koka yapmadığını aşağı yukarı anlayabiliyorduk. Muhtemelen bir anda yön değiştirip diğer tarafa saldırdı bu yüzden yapamadı. Zoro iki kere kesti, ilki feci havalıydı.

Zoro'nun saldırı gücü fena durmuyor :hoo:

Luffy yumruk atarken lanetli katana arada bir kılıç ve bir adam götürmüş :oleyo2:

Zoro'nun Luffy ve Otama için çivileri yediğini ve koka yapmadığını aşağı yukarı anlayabiliyorduk. Muhtemelen bir anda yön değiştirip diğer tarafa saldırdı bu yüzden yapmadı. Zoro iki kere kesti ilki feci havalıydı.

Zoro'nun saldırı gücü fena durmuyor :hoo:
Koka yapması Tama ve Luffy için sorun olmazdı bence ya. :/

Koka yapması Tama ve Luffy için sorun olmazdı bence ya/ :/
Bir anda yön değiştirince yapamıyor, beklenmedik bir durum sonuçta :artiz:

Önemli olan Koka yapıp bunun aşılması olurdu, koka yapmadan yara alması normal değil mi ? Yapmama sebebi ise kişinin keyfine göre yorumlanabilir.

Ulan saman en sevmediğim novaydın şu şekil çocoğununn kestaneyi deldin ya favorimsin.Birde karşısına geçmiş kılıç falan yalıyor tahrik edeni tahrip ederler aslan.Howkins reisss.

Saman reyisin hatrına iyi veriyorum.

Bir anda yön değiştirince yapamıyor, beklenmedik bir durum sonuçta :artiz:

Önemli olan Koka yapıp bunun aşılması olurdu, koka yapmadan yara alması normal değil mi ? Yapmama sebebi ise kişinin keyfine göre yorumlanabilir.
Zoro gibi silahlanma hakisi üzerine eğitim almış birinden, bu tarz bir durumda hızlı bir şekilde koka yapabilmesini beklerdim. Doflamingo’nun yanağına koka basması misali. :D

Bir hafta ara veriyorsun bölüm geliyor sonra gene ara vereceksin çizdiğin bölüm toplasan 1 sayfalık malzeme var yok tabi para var sıkıntı yok işinize gelirse okuyun gelmiyorsa yallah dersin oda.Hawkins i biraz şişirecek belli oldu bu arc bir kere daha karşılaşacaklar luffy ile hawkins in luffy law ittifakına katılma ihtimali yok adam karakter olarak tam luffy nin arc sonu pataklayacağı karakterlerden birisi adamlarına labaratuar faresi muamelesi yapıyor peynir kestirir gibi kestiriyor rakiplerine ben acımasız itin birisiyim ve luffy beni arc sonuna doğru pataklayacak diye bas bas bağırıyor.Teachde de saf kötülük var ama bu adam kötülüğün yanında ayrıca bir de iticiliğe sahip.Serinin ilerleyen bölümlerinde hikayede olmasa da olurdu neden çiziyorsun neden 3- 5 sayfa çizdiğin ayda 2 tane falan çıkardığın manganın değerli sayfalarını böyle boş şeylerle dolduruyorsun diyeceğimiz kırılgan,yardıma muhtaç,luffylere sempati duyan kadın karakteri de geldi.Sanırım odanın altın kurallarından birisi her arc böyle bir bayan karakter olacak illa.

Zoro gibi silahlanma hakisi üzerine eğitim almış birinden, bu tarz bir durumda hızlı bir şekilde koka yapabilmesini beklerdim. Doflamingo’nun yanağına koka basması misali. :D
Ben de beklerdim ama normal şeyler bunlar, Ciddi dövüşler geldiğinde yapacaklardır, Zoro'nun kokası böyle basit bir saldırıyla aşılmış olsa sıkıntı olurdu bu haliyle pek sıkıntı değil. Gene de yaralandı mı yaralandı :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık