Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro vs. Hawkins izlemesi keyifli bir eşleşme olurmuş. Büyük ihtimalle ittifak yapacaklar ama ben yeniden karşılaşıp dövüşmeleri taraftarıyım.

Ben Hawkings'in saldırı gücünü okadar yüksek bulmadım , ne bilim Law'ın saldırıları daha etkili gibi. Hawkingden iyi tank olur .

Ben de beklerdim ama normal şeyler bunlar, Ciddi dövüşler geldiğinde yapacaklardır, Zoro'nun kokası böyle basit bir saldırıyla aşılmış olsa sıkıntı olurdu bu haliyle pek sıkıntı değil. Gene de yaralandı mı yaralandı :bilmem:
Bassa zarar görmeyeceğinden şüphem yok zaten. Oluyor bazen böyle sahneler. Çivilerden falan bir şey çıkar belki.

Sene olmuş 2018 artık şu luffy nin zoronun kanını sıradan saldırılara akıtma be kardeşim adam üç tane kılıca koka yüklüyor gelen 2 tane çiviye karşı vücudunu savunamayacakmı tamam anladık illa hawkins i bizimkilere denk gösterecenki vs ler 1 dakika sürmesin inandırıcı olsunda bari böyle saçma yara aldırma şu adamlara aldıracaksanda iki bölüm sonra mesela kaidonun sağ kolu gelip zoro ya en güçlü atağını yaparken koka ile Dodge lamasın saldırıyı çiviyi yiyorsa o saldırıyı da yesin ölsün karakter.

Çivi yine de zarar verir çok sert bir koka yapamıyorsan. Hem delici hem de baya hızlı. Koka yapsa bile Zarar görürdü Zoro, tabi daha az görürdü o ayrı.

Zoro gibi silahlanma hakisi üzerine eğitim almış birinden, bu tarz bir durumda hızlı bir şekilde koka yapabilmesini beklerdim. Doflamingo’nun yanağına koka basması misali. :D
Ahahahha

Sene olmuş 2018 artık şu luffy nin zoronun kanını sıradan saldırılara akıtma be kardeşim adam üç tane kılıca koka yüklüyor gelen 2 tane çiviye karşı vücudunu savunamayacakmı tamam anladık illa hawkins i bizimkilere denk gösterecenki vs ler 1 dakika sürmesin inandırıcı olsunda bari böyle saçma yara aldırma şu adamlara aldıracaksanda iki bölüm sonra mesela kaidonun sağ kolu gelip zoro ya en güçlü atağını yaparken koka ile Dodge lamasın saldırıyı çiviyi yiyorsa o saldırıyı da yesin ölsün karakter.
Çoluk çocuk mu saldırıyor la bu çizik bile almasın diyorsun :S Nasıl ki bu bölümde Zoro tüm gücünü göstermedi, Hawkins de tüm güçlerini göstermedi, seviyesini göstermedi. Günübirlikçilik hazımsızlık yapar, bi soda iç kendine gel.

Bi de noktalama işaretleri falan hak getire bu ne la :S Anladık rampage ama nefes al, nefes.

Son düzenleme:
Zoro yavaş diyenler, bakın Luffy size katılmıyor ;)

Çivileri yemesi ise Oda'nın bu sahnede fedakarlık çizmek istemesinden. Sanji'nin Luffy'i korurken darbe alması gibi. Bu sahnede karizma çizmek istese koka bastırırdı. Dövüş de pek ciddileşmedi hem. Zoro'nun vücuduna koka bastığı ilk sahneyi daha özel bir yerde çizecektir.

Zoro vs. Hawkins izlemesi keyifli bir eşleşme olurmuş. Büyük ihtimalle ittifak yapacaklar ama ben yeniden karşılaşıp dövüşmeleri taraftarıyım.
Hocam adam kendi adamlarını kuklalamış ve onların kendisi için ölmesini çok sorun etmiyor gibi hatta kizaru ile karşılaştığında sıradan vatandaşları harcattı kizarunun ataklarına tayfa içinde veya yakınında böyle adamı barındırmaz gibi luffy daha önce oldumu bilmiyorum ama luffy nin en hazetmediği adam tipi budur o yüzden bu elemanla bırak ittifakı selamını bile almazmış gibi bir his uyandı bende.Bana daha çok kaidoya giden yolda harcamalık karakter olarak geldi zoro vs hawkins i izleyecez ilerde muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık